Powiat Wieruszowski przekazał Ministerstwu lututowską szkołę

Z dniem 1 stycznia 2018 roku, Powiat Wieruszowski przekazał Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Baranowskiego w Lututowie Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Powiat Wieruszowski był organem prowadzącym szkoły przez 19 lat. W tym czasie dokonano wszelkich starań, aby Zespół Szkół Rolniczych w Lututowie był szkołą odpowiadającą wymogom i potrzebom współczesnej edukacji.

3 stycznia 2018 roku był dniem symbolicznego przekazania placówki. W Zespole Szkół Rolniczych w Lututowie odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów placówki, podczas której przedstawiono historię szkoły.

Ten szczególny dzień stał się również okazją do podsumowania tego okresu czasu, jak również podziękowań.

Starosta wieruszowski Andrzej Szymanek oraz wicestarosta Mirosław Urbaś złożyli serdeczne podziękowania za owocną pracę wszystkim pracownikom i uczniom szkoły, za dotychczasową współpracę i zaangażowanie w rozwój placówki.

„Życzymy dalszego rozwoju szkoły oraz kontynuowania dobrych tradycji. Niech kolejne lata przyniosą dla szkoły nowe osiągnięcia i sukcesy” – skierował słowa do dyrekcji, pracowników i uczniów szkoły starosta wieruszowski.

powiat-wieruszowski.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Lututów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Powiat Wieruszowski przekazał Ministerstwu lututowską szkołę

  1. Czas na zmiany w powiecie wieruszowskim po 20 latach dtyfu pisze:

    Brawo PiS. Powiatowe ćw…i z PSL nic nie potrafiły z tą szkołą zrobić. Co się dało to wyssali i bez honoru, z uśmiechem oddali.

  2. Czas na zmiany! pisze:

    Bym zapomniał, te ćw..ki to nie tylko z PSL, ale z PO też! Tego wielkiego – wzrostem, tam każdy widzi!!!

  3. Ony pisze:

    Partia chłopska szkoły rolniczej utrzymać nie umie 🙁