Serduszkowe warsztaty wypieku chleba

W piątek 12 stycznia br. o godz. 10-tej w Kępińskim Ośrodku Kultury miały miejsce warsztaty wypieku chleba.

 

Poprowadził je Pan  Konrad. Warsztaty Wypiekania Chleba z Serduszkiem cieszyły się zainteresowaniem uczestników Klubu Kreatywnych Kępnian, loklanych mediów i osób zainteresowanych.
Dochód z tego działania KOK przekaże do sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grającej pod przewodnictwem Pana Wiesława Walasa. Osoby, które brały udział w pokazie p. Jeziornego były proszone o przyniesienie foremek, ziarenek lub dodatków. Efekt końcowy będzie można podziwiać w niedzielę 14 stycznia.

Serduszka wykonane przez Panie z sekcji „Kreatywny Senior” działającej przy Kępińskim Ośrodku Kultury. Instruktor Pani Joanna Małecka. Chlebki właśnie przyjechały z piekarni ” Jeziorny” . Z serca dziękujemy jej właścicielowi Panu Tomaszowi Jeziornemu i Panu Konradowi, który przeprowadził fantastyczne warsztaty:-)
Inicjatywa wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

– W Kępińskim Ośrodku Kultury Pan Konrad uczył dziś jak upiec chleb. Okazuje się, że to niełatwa sztuka. To jest proces ale jaka satysfakcja:-) Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów. Dziękujemy sekcji „Kreatywny Senior” działającej przy Kępińskim Ośrodku Kultury-prowadzonej przez Panią Joannę Małecką.  Przyjemnie i pożytecznie spędzony czas:-) Warsztaty pieczenia swojskiego chleba przebiegały w radosnej atmosferze! – mówi dyrektor KOK Pani Anna Niesobska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.