UKS Sport Bralin Mistrzostwach Polski

W sobotę i niedzielę (13 i 14 stycznia br.) odbyły się w Koziegłowach w woj. śląskim 81 Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym. Uczestniczyli w nich zawodnicy UKS Sport Bralin.

Trasa mistrzostw była bardzo szybka, kręta, zmrożona i śliska. O wypadki nie było więc trudno. Zawodnicy bralińskiego UKS Sport walczyli dzielnie. W gronie juniorek młodszych Milena Drelak po dość bolesnym upadku zajęła 13 miejsce. Natomiast Weronika Przewdzięk po kłopotach ze sprzętem znalazła się na 14 pozycji. W rywalizacji juniorów młodszych Michał Głowik uplasował się na 32 miejscu, a Karol Bednarek zajął 37 lokatę. Dodajmy, że był to ich pierwszy start w tym sezonie. Najlepszy występ zanotował w kategorii juniorów Karol Przewdzięk, który jako 10 minął linię mety.

Występ w Koziegłowach stanowił zakończenie sezonu przełajowego. Przed kolarzami UKS Sport Bralin teraz pora na chwilę oddechu. Po niej rozpoczną się przygotowania do sezonu MTB.

G. Banaszak
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bralin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.