Andrzej Kuch 7 zawodnikiem 62 Halowych Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce

18 i 19 lutego w Hali Arena Toruń odbyły się 62 Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce. W zawodach wystartował zawodnik UMLKS START Wieruszów Andrzej Kuch.
Andrzej startował w konkurencji skok w dal.

Tym razem jednak nie były to jednak zbyt udane Mistrzostwa. Zawodnik UMLKS START po pierwszym spalonym skoku, podczas drugiego, doznał urazu-skręcenia stawu skokowego co uniemożliwiało odpowiedni rozbieg, po kolejnym skoku sytuacja uległa pogorszeniu. I mimo działań ekipy medycznej dalszy udział w konkursie stał się nie możliwy. Zawodnik musiał wycofać się z konkursu.

Ostatecznie zawodnik UMLKS START Wieruszów ukończył Mistrzostwa na 7 miejscu wynikiem 6,99 m.

W Mistrzostwach startowała również wychowanka UMLKS START Katarzyna Wróbel – obecnie reprezentująca AZS AWF Wrocław. Kasia również startowała w konkurencji skok w dal i wynikiem 5,86 zajęła 6. miejsce w klasyfikacji końcowej.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy Andrzejowi szybkiego powrotu do zdrowie.

Zawodnicy UMLKS START Wieruszów startują i trenują w ramach projektów współfinansowanych przez Gminę Wieruszów i Powiat Wieruszowski.

Trener
Jarosław Urbaniak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.