Bal karnawałowy w Kuźnicy Skakawskiej

Dnia 10 lutego z okazji zakończenia ferii zimowych w Kuźnicy Skakawskiej w sali OSP odbył się bal karnawałowy dla dzieci. Organizatorem był przedstawiciel Rady Miejskiej pan Marek Gotfryd. W opiece nad najmłodszymi pomagały wolontariuszki Szkolnego Klubu Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wieruszowie. Nasze uczennice w strojach kolorowych klaunów malowały twarze, tańczyły i animowały gości. W programie balu znalazło się wiele ciekawych atrakcji m.in. gry i zabawy, konkursy z nagrodami, ciepły poczęstunek oraz występ iluzjonisty.

Wszyscy uczestnicy balu byli bardzo zadowoleni, ta miła inicjatywa cieszy się z roku na rok coraz większym powodzeniem i wzbudza szczery uśmiech na twarzach najmłodszych mieszkańców Kuźnicy Skakawskiej oraz okolic.

Wolontariuszki w składzie:
Aneta Mielcarek, Weronika Kwiatkowska, Kamila Puchalska, Natalia Mazur, Daria Siwek, Ania i Małgosia Olszowiak, Patrycja Smiatacz- Rabiega, Weronika Wróbel i Amelia Michalczyk.

Opiekunowie SKW: Dorota Mazurowska, Natalia Stańczak

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę pani Henryki Sokołowskiej za wypożyczenie kolorowych strojów naszym wolontariuszkom.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kuźnica Skakawska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments