Trwają prace na ul. Wrzosowej

Trwają pracę związane z realizację zadania pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami oraz sieci wodociągowej na ulicy Wrzosowej w Łęce Opatowskiej”. W ramach zadania zostanie wykonana sieć wodociągowa o długości ok. 292 m, sieć kanalizacji sanitarnej o długości ok. 305 m wraz ze studzienkami, a także 5 szt. przyłączy kanalizacji do posesji.

Zgodnie z podpisaną umową, prace na ul. Wrzosowej powinny zakończyć się do połowy kwietnia 2018 roku, jednak w związku ze sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi oraz biorąc stan zaawansowania robót, inwestycja najprawdopodobniej zastanie zakończona wcześniej. Wykonawcą zadania jest firma PPHU INKADRO Sp. z o.o. z Ostrowa Wielkopolskiego.

Ponadto w dniu 09.02.2018 r. ogłoszony został przetarg na „Budowę sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami kanalizacyjnymi na ul. Szymborskiej, ul. Konopnickiej oraz ul. Mickiewicza w Opatowie”. Termin składania ofert upływa 26.02.2018 r. Szczegółowe informacje dotyczące przetargu znajdują się na stronie: http://www.lekaopatowska.bip.net.pl/?a=5607

Ten wpis został opublikowany w kategorii Łęka Opatowska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.