Utrudnienia w ruchu ulicznym na Warszawskiej do końca kwietnia

W związku z pytaniami naszych czytelników o stan prac związanych z przebudową głównej arterii Wieruszowa, złożyliśmy  zapytanie do Powiatowego Zarząd Dróg w Wieruszowie, na kiedy zaplanowane jest wznowienie prac oraz jakie jest aktualne opóźnienie względem planowanych początkowych terminów.

Otrzymaliśmy następującą odpowiedź:

Odpowiadając na przysłane zapytanie dotyczące stanu prac związanych z przebudową ul. Warszawskiej w m. Wieruszów, uprzejmie informuję:

Ujemne temperatury uniemożliwiają wykonanie prac związanych z układaniem kostki brukowej oraz wykonanie nawierzchni bitumicznej.
Na podstawie  długoterminowych prognoz przewidujemy, że prace wymienione powyżej, można będzie rozpocząć w drugim tygodniu marca.
Informujemy również, że termin zakończenia robót na pierwszym odcinku przebudowy (skrzyżowanie z ul. Kopernika do mostu na rzece Prosna) ustalony został w wyniku aneksu do umowy na 30 kwiecień 2018 r.
Pierwszy termin wyznaczony był na 30 listopada 2017 r.

Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Wieruszowie
Andrzej Drzazga

PS. Nie można także z pewnością uruchomić ścieżki rowerowej,  która w wielu miejscach stała się parkingiem dla samochodów i być może zanim zostanie uruchomiona trzeba będzie robić jej remont ale i tak dobrze, że chociaż piesi mogą   poruszać się tu i ówdzie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat: Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Utrudnienia w ruchu ulicznym na Warszawskiej do końca kwietnia

1. rolnik ale nie z PSL pisze:

Zielone ludki w starostwie na czele ze starosta to nieudaczniki. Nie potrafili jak zwykle załatwić dofinansowania bo w Łodzi maja ich gdzieś. Później wybłagali trochę kasy od radnych w gminie a ci zamiast realizować swoje zadania to wspierają powiat. Starosta aby się pokazać późna jesienią rozpoczął roboty po to aby je przedłużyć do kwietnia . Na tyle długich miesięcy zostawili ten burdel w mieście a nie ma pewności czy do końca kwietnia zakończą. Oni naprawdę się już wypalili czas na zmiany. O projektach sknoconych starosta się jednak w żadnym wywiadzie nie chwali a powinien zmarnowana kasę oddać ze swojej kieszeni o dymisji nie mówiąc bo to przecież nie żadnego honoru.

2. Anonim pisze: