XVIII Powiatowe Prezentacje Teatralne

Po dwuletniej przerwie z przyjemnością zapraszamy szkoły do udziału w XVIII Powiatowych Prezentacjach Teatralnych, które odbędą się 12 kwietnia 2018r. – początek o godz. 10.00, w sali Wieruszowskiego Domu Kultury.

 

Teatr to sztuka, która sprzyja rozwijaniu wrażliwości i wyobraźni. Umacniania poczucie własnej wartości, by ćwiczyć odwagę formułowania i wyrażania własnych opinii, by uczyć empatii, by zachęcać do ekspresji, by widzieć więcej, dalej i lepiej.

Dla najlepszych grup teatralnych przewidziane są nagrody. A dla wszystkich zespołów biorących udział w przeglądzie odbędą się dwugodzinne konsultacje z reżyserem teatru amatorskiego Jerzym Kaszubą.

Chęć wzięcia udziału w warsztatach należy zgłosić na kartach zgłoszeń (do pobrania na stronie wdk.wieruszow.pl) Kartę prosimy wypełnić pismem drukowanym, a powinna do nas dotrzeć do dnia 6 kwietnia 2018r. na adres:
Wieruszowski Dom Kultury
ul. Rynek 8/9
98-400 Wieruszów.

Warsztaty będą odbywały się 12 kwietnia w godzinach popołudniowych i 13 kwietnia od godz. 9.00.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy kontaktować się z biurem organizacyjnym prezentacji tj. WDK – Wiesława Opacka. tel. (62) 784 10 80

WDK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.