Krzysiek Pichlak w Finale !

Udział wzięło 38 zawodników z kilkunastu klubów, którzy rozegrali 9 rund z czasem 2 h na zawodnika w każdej z nich.

Krzysztof Pichlak z Lututowa , który reprezentuje obecnie klub z Częstochowy, a kiedyś LKS ,,Czarna Damka ,, Lututów ustawiony w/g rankingu na 9 pozycji spisał się bardzo dobrze zajmując też 9 miejsce. Zdobył 11pkt.( 2 zwycięstwa i 7 remisów ), nie przegrał żadnej z rund, a takich warcabistów bez porażki było tylko trzech (zwycięzca półfinału Jagieła z Przemyśla, Mirynowski ze Słupska – 5 miejsce oraz Krzysiek). Tym samym Pichlak po raz drugi z rzędu zakwalifikował się do finału Indywidualnych Mistrzostw Polski , w których uczestniczyć będzie 12 najlepszych warcabistów Cross ( 9 z półfinałów oraz 3 medalistów z ubiegłego roku ).

Ze sportowym pozdrowieniem

Ten wpis został opublikowany w kategorii Lututów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.