KONDOLENCJE

Jest nam niewymownie przykro z powodu śmierci

Mamy

Pana Jerzego Przybyła. Na ręce Pana Radnego Rady Powiatu Wieruszowskiego Jerzego Przybyła i Rodziny składamy serdeczne wyrazy współczucia.
Wiadomość o śmierci śp. Teresy Przybył wstrząsnęła nami dogłębnie. Rozumiemy, że trudno jest pogodzić się z tak wielką stratą. Łączymy się z Rodziną w bólu. Nie ma słów by opisać żal i współczucie, jakie w tej chwili odczuwają bliscy.

Kondolencje składają:
Anna Świegot
red. naczelna ITP i powiatowy.pl
Eugeniusz Tomaszek
zastępca redaktora naczelnego
zespół redakcyjny oraz współpracownicy
Ilustrowanego Tygodnika Powiatowego i portalu www.powiatowy.pl
Kępno/Wieruszów

Rodzina poinformowała, że Msza święta pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 23 kwietnia 2018 roku o godz. 13.00 w kościele parafialnym p.w. Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja w Kierznie.

Modlitwa różańcowa w intencji śp. Teresy Przybył odbędzie się w sobotę (21.04.2018) po Mszy św. wieczorowej ok. godz. 18.45, a w niedzielę (22.04.2018) o godzinie 11.00.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kondolencje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.