Cztery medale tenisistów w Mistrzostwach Województwa

W dniach 14-15 kwietnia 2018 roku, w Łowiczu, odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików w Tenisie Stołowym.

Bardzo dobry występ w zawodach odnotowali zawodnicy Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Prosna” w Wieruszowie, którzy w Mistrzostwach zdobyli cztery medale.

W kategorii młodziczka, Julia Skwarek w grze podwójnej zdobyła złoty medal i ta sama zawodniczka w grze pojedynczej wywalczyła srebrny medal i uzyskała awans do Mistrzostw Polski. W kategorii młodziczek, nasza drużyna w składzie Julia Skwarek, Natalia Rabiega i Jagoda Karkoszka, wywalczyła srebrny medal i awans do Mistrzostw Polski. Natomiast drużyna młodzików w składzie, Kacper Sobczak, Mateusz Walaszek i Hubert Wilk, wywalczyła brązowy medal.

Wyniki:

Kategoria młodziczki:

gra pojedyncza: Julia Skwarek – 2 miejsce srebrny medal, awans do Mistrzostw Polski
Natalia Rabiega – 7 miejsce
Jagoda Karkoszka – 11 miejsce

gra podwójna:   Julia Skwarek – 1 miejsce, złoty medal

Natalia Rabiega – 5 miejsce
Jagoda Karkoszka – 9 miejsce

gra drużynowa: Julia Skwarek, Natalia Rabiega, Jagoda Karkoszka – 2 miejsce srebrny medal, awans do Mistrzostw Polski

Kategoria młodzicy:

gra pojedyncza: Kacper Sobczak – 5 miejsce
Mateusz Walaszek – 9 miejsce
Hubert Wilk – 11 miejsce

gra podwójna: Kacper Sobczak, Mateusz Walaszek – 5 miejsce
gra drużynowa: Kacper Sobczak, Mateusz Walaszek, Hubert Wilk – 3 miejsce brązowy medal

Podziękowania za pomoc i wsparcie podczas zawodów dla:

PHU WĘDLINKA
STAGRA TRANS
BRATTEX
AUTO-PARTNER
Zadanie współfinansowane przez Gminę Wieruszów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.