GRUKO z medalami

W Kobierzycach odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin KOBIERZYCE CUP 2018. Jest to największy w Europie (i jeden z największych w świecie) turniej karate Shinkyokushn dla dzieci i młodzieży, więc konkurencja była ogromna.

W zawodach wystartowało prawie 500 zawodników z 6 krajów, w tym z 56 Klubów z Polski Klub Karate GRU-KO w Kobierzycach reprezentowali:
Winkowska Maja,
Łuczak Kinga
Trzeciak Joanna
Brylak Aleksandra
Wróbel Bartłomiej
Wróbel Jakub.

Poziom był bardzo wysoki, by zdobyć medal trzeba było się mocno napracować. Zdobyliśmy jedno drugie i trzy trzecie miejsca !!!

Drugie miejsce i srebrny medal zdobyła: BRYLAK ALEKSANDRA,

Miejsca trzecie i brązowe medale zdobyli: TRZECIAK JOANNA, WRÓBEL JAKUB, WRÓBEL BARTŁOMIEJ.
Pozostali nasi zawodnicy przegrali swoje pojedynki po zaciętych walkach.

Serdeczne podziękowania dla Sempai KAMILI WÓJCIAK i RODZICÓW naszych wojowników 🙂 OSU !!!

Rafał Kos, Robert Gruszka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.