Mali HEROSI z ,,Hetmana” Żdżary

II Ostatni podsumowujący Turniej Halowej Ligi Żak F1  w sezonie 2017/18 rocznik 2009 i młodsi drużyn LZS w Piłce Nożnej został rozegrany w dniu  21 .04.2018 r. na boisku sportowym Orlik w Łubnicach

Rozpoczęcie gier nastąpiło o godzinie 9.00. Czas gry 1×12 minut. Zespół składał się z 6 grających zawodników + 4 rezerwowych.

Mali HEROSI z ,,Hetmana” Żdżary

Mali Herosi Hetmana Żdżary grając w upalny dzień ostatni Turniej Ligi Halowej w sezonie 2017/18. Po raz kolejny jadąc na zawody w składzie rezerwowym podjęli wyzwanie grając 4  przeciwko 6 zawodnikom w każdym meczu a mimo to osiągnęli wielki sukces sportowy zajmując III miejsce. W osłupienie wprawiając kibiców i samych rywali którzy w szatni gratulowali naszym bohaterom zaangażowania, woli walki i umiejętności piłkarskich.

Nie sztuką jest wygrać mecz ze słabym rywalem, ale sztuką jest wygrać mecz z silniejszym. Choć nogi stawały w miejscu, ale serce walczyło i wygrało.

Skład HETMANA Żdżary:

1.Oskar Mania          – bramkarz
2.Maciej Piędzioch   -obrona ,pomoc
3.Adam Gasztych     -obrona ,pomoc ( 2 bramki)
4.Dominik Adamski – atak ( 3 bramki)
5…………………..
6…………………..

Według trenerów najlepszym zawodnikiem ligi został Maciej Piędzioch.
Słowa uznania kieruję rodzicom za obdarzenie mnie zaufaniem w trenowaniu Państwa dzieci. Dziękuje  wszystkim zawodnikom wyjeżdżających na każde zawody, oraz pozostałym trenującym a niemogących z różnych przyczyn być na zawodach.

Andrzej Dratwa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Łubnice, Żdżary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.