Największe zawody Taekown-do tej wiosny już za nami

W turnieju Polsih Open Cup w Dzierżoniowie wzięło udział 843 zawodników i zawodniczek z różnych krajów, Sportowy Klub Taekwon-do NIEDŹWIEDŹ reprezentowało 17 zawodników. Nasi zawodnicy zdobyli 20 medali: 8 złotych, 6 srebrnych i 6 brązowych.

Mimo niezbyt licznej wystawionej reprezentacji, klub uklasyfikował się na 3 miejscu w turnieju.

Główną siłą klubu była wszechstronność naszych zawodników, zdobyli medale w walkach semi-contact, light-contact, technikach specjalnych i układach formalnych.

Oto zawodniczki i zawodnicy reprezentujący SKT. NIEDŹWIEDŹ:

Lena Duchnowska, Zuzanna Sobczak, Oliwia Sobczak, Leon Słaby, Rozalia Słaby, Aleksandra Polak, Morfeusz Chomiak, Kamil Tomiak, Dominik Pilot, Wiktoria Wąsala, Jakub Kurzawa, Jakub Dudziak, Mieszko Bielski, Grzegorz Nickiel, Magdalena Walczak, Fabian Lepsy.

Przed nami Mistrzostwa Polski Teakwo-do i jesienne Mistrzostwa Europy. Przygotowania już ruszyły pełną parą.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.