Półfinał Wojewódzki w piłce nożnej w ramach Licealiady

W dniu 19 kwietnia na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu  rozegrano Półfinał Wojewódzki w piłce nożnej chłopców w ramach Licealiady.

Powiat Wieruszowski w tych zawodach reprezentowała drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie, która wcześniej zwyciężyła w zawodach powiatowych. W zawodach uczestniczyło sześć drużyn z pięciu powiatów, które rozgrywały mecze w dwóch grupach systemem każdy z każdym.

Grupa A

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie
Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sieradzu

Grupa B

Zespół Szkół Ogólnokształcących Łask -Kolumna
Zespół Szkół Nr 1 Zduńska Wola
2 Liceum Kształcące w Sieradzu

Ostatecznie drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Wieruszowa zajęła czwarte miejsce

Kolejność końcowa:

1.Zespół Szkół Ogólnokształcących Łask -Kolumna
2.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sieradzu
3. 2 Liceum Kształcące w Sieradzu
4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie
5-6. Zespół Szkół Nr 1 Zduńska Wola
5-6. Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu

Drużyna  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica w Wieruszowa wystąpiła w składzie:
Mrowiński Dawid, Głowinkowski Hubert, Stasik Tomasz, Hojeński Mateusz, Hojeński Tomasz, Jaśniak Jakub
Kostrzewa Szymon, Kubacki Kacper, Lemanik Bartłomiej, Magaj Mikołaj, Owczarski Hubert, Prędki Dawid
Nauczyciel- opiekun Jarosław Urbaniak

PSZS w Wieruszowie
Jarosław Urbaniak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Wieruszowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.