Sukces naszej reprezentacji w walce o Puchar Generała Zakonu Paulinów

W dniach 13-15 kwietnia odbywały się w Częstochowie II Mistrzostwa Paulińskiej Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłkę Nożną Halową o puchar Generała Zakonu Paulinów. W rozgrywkach uczestniczyli ministranci i lektorzy z paulińskich parafii w całej Polsce – prawie 120 młodych ludzi, którzy przybyli ze swoimi opiekunami.

Wieruszów reprezentowali sportowcy z Parafii p.w.Zesłania Ducha Świętego Ojców Paulinów wraz z opiekunem ojcem Michałem Gawrylukiem.
Drużyna wieruszowskich Ministrantów zajęła zaszczytne III miejsce w Mistrzostwach, natomiast IV miejsce zajęli Nasi Lektorzy.
Gratulujemy bardzo całej, naszej wieruszowskiej drużynie oraz ojcu Michałowi – JESTEŚCIE WIELCY!

Bardzo serdeczne pozdrawiamy z Wieruszowa organizatorów Mistrzostw a szczególne ciepłe pozdrowienia płyną do współorganizatora turnieju o. Andrzej Grada.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.