W SP w Opatowie odbyły się warsztaty z Nickiem Clowes

Dnia 13.04.2018 r. w Szkole Podstawowej w Opatowie odbyły się warsztaty z native speakerem Nickiem Clowes. Warsztaty zostały zorganizowane w ramach programu Nauka Bez Granic przez nauczycielkę języka angielskiego Elwirę Wielgosz.

 

Uczniowie przywitali gościa z Manchesteru tańcem, śpiewem oraz lokalnymi produktami. Następnie, kolejne klasy doskonaliły swoje umiejętności językowe podczas gier i zabaw po angielsku. Jako ostatni w warsztatach wzięli udział uczniowie klasy siódmej, którzy poznali dziwne Brytyjskie Zwyczaje. Podczas godzinnych konwersacji dowiedzieli się nie tylko wielu ciekawych informacji, ale także mogli przełamać bariery językowe.

Na koniec zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia na tle specjalnie przygotowanej dekoracji przez Ewę Gudrę. Uczniowie w podziękowaniu wręczyli Nickowi ręcznie wykonane mydełko, laurkę oraz flagę Wielkiej Brytanii. Warsztaty zostały zorganizowane, aby uświadomić uczniom jak ważna jest nauka języków obcych.    Jej znajomość bardzo ułatwia życie we współczesnej, wielonarodowej rzeczywistości.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opatów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.