Bezpłatne Porady Prawne

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieruszowie informuje, iż w siedzibie MGOPS w Wieruszowie, ul. Rynek 21, 98-400 Wieruszów od 25 maja 2018 r. istnieje możliwość korzystania z bezpłatnych specjalistycznych porad prawnych.

Osoby korzystające z nieodpłatnej pomocy prawnej, mają możliwość uzyskania:

szczegółowych porad prawnych z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie,

informacji o obowiązujących przepisach prawa,

informacji o sposobie rozwiązania problemu prawnego,

pomoc w sporządzaniu projektu pism z wyłączeniem pism procesowych.

Skorzystanie z porady prawnej możliwe będzie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu za pośrednictwem pracownika socjalnego bądź telefonicznie pod nr.:

62-78-41-554

od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Bezpłatne Porady Prawne

1. mieszkaniec pisze:

Czy gazeta może podliczyć ile wydano publicznych pieniedzy na gadżety związku z 650 jubileuszu Wieruszowa?

• Naczelny pisze:

Dziękujemy za zasygnalizowanie sprawy. Podejmiemy działania również w tym kierunku. Dziękujemy za sygnał. Pozdrawiamy
      ITP i powiatowy.pl