Ruszyły zapisy do V Czastarskiej Piątki

Towarzystwo Przyjaciół Czastar zaprasza serdecznie wszystkich na piątą edycję biegów ulicznych w Czastarach „V Czastarska Piątka”.

 

Zawody odbędą się w sobotę 4 sierpnia 2018 roku w Czastarach w trakcie dwudniowego festynu z okazji „ 28 Dni Czastar 04-05 sierpnia 2018”.

Współorganizatorami biegu są: Gmina Czastary, Gminny Ośrodek Kultury w Czastarach, Gminny Klub Sportowy Czastary i Ochotnicza Straż Pożarna w Czastarach.

W ubiegłym roku w „Czastarskiej Piątce” wystartowało 149 zawodników. W biegu głównym na dystansie 5km, wystartowało ponad 115 osób z całej Polski, między innymi z Katowic, Opola, Warszawy i Wrocławia. Mamy nadzieję, że w tym roku frekwencja nie będzie niższa.

Wzorem roku ubiegłego firma ULTIMASPORT zapewni elektroniczny pomiar czasu ze zwrotnymi chipami, a organizatorzy zapewniają wszystkim, którzy ukończą bieg, pamiątkowy medal.

W biegu głównym będzie dodatkowo przeprowadzona klasyfikacja dla kobiet (K40) i mężczyzn (M40) urodzonych w 1978 roku i starszych.

Również mieszkańcy gminy Czastary będą rywalizować w dodatkowych kategoriach dla kobiet i mężczyzn.

Zapisy możliwe tylko do 2 sierpnia na stronie internetowej:
http://zapisy.ultimasport.pl/397

Wpisowe do biegu głównego wynosi 20 zł – również do 2 sierpnia. Możliwe będą zapisy w dniu zawodów z wpisowym 30 zł, pod warunkiem, że nie zostanie wyczerpany limit, jaki wprowadzili organizatorzy – 200 osób.

Zapisy do biegów młodzieżowych – nie obowiązuje opłata startowa – również do 2 sierpnia na stronie internetowej:
http://zapisy.ultimasport.pl/396

Więcej informacji będzie się stopniowo pojawiało na stronie internetowej:
http://www.czastary.pl

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich serdecznie do udziału i kibicowania!!!

Towarzystwo Przyjaciół Czastar

Ten wpis został opublikowany w kategorii Czastary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.