Zawodnicy UKS GROM Sokolniki Mistrzami Polski!

W dniach 5-6 maja 2018 br. odbyły się w Grudziądzu Otwarte Mistrzostwa Polski w Foxoringu w Radioorientacji Sportowej. Zawody zostały rozegrane na terenach Lasy Rudnik i Kwidzyn.

Powiat Wieruszowski i gminę Sokolniki reprezentowała młodzież z Uczniowskiego Klubu Sportowego GROM Sokolniki: Wiktor Żuraw kat. M-21+ oraz Hubert Musiała kat. M-19+. Pierwszy dzień zmagań odbył się w paśmie 144 MHz, gdzie nasi zawodnicy zdobyli bardzo wysokie lokaty – Wiktor zajął 3., a Hubert 1. miejsce. Drugi dzień foxoring w paśmie 3,5 MHz okazał się dla naszych biegaczy ogromnym sukcesem – Wiktor i Hubert zostali w swoich kategoriach Mistrzami Polski i oboje zostali nagrodzeni złotymi krążkami.

Serdecznie gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.