Zawody sportowe w SP Drożki

Dnia 28.05.2018 w Szkole Podstawowej w Drożkach odbyły się zawody sportowe – Pięciobój lekkoatletyczny dla uczniów klas IV – VII szkół podstawowych gminy Rychtal, który był realizowany w ramach projektu „Trzymaj formę”.
W imprezie udział wzięły szkoły: SP Rychtal, SP Wielki Buczek oraz SP Drożki.

Zawody składały się z dwóch części. Pierwsza część to biegi przełajowe, w których dziewczyny z klas IV-VI biegły na dystansie 500m, chłopcy z klas IV-VI na dystansie 600m, dziewczyny z klas VII na dystansie 600m, natomiast chłopcy z klas VII na dystansie 800m. Na podium stanęli i zdobyli medale:

3 miejsce-Maciej Sewina SP Rychtal

Druga część zawodów przebiegała metodą stacyjną. Dzieci wykonywały rzut piłką lekarską, trójskok, skakały na skakance oraz kręciły hula-hop.
W klasyfikacji końcowej SP Wielki Buczek zajęła I miejsce, SP Drożki II miejsce a SP Rychtal uklasyfikowała się na III miejscu. Szkoły otrzymały puchary oraz dyplomy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Drożki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.