Dembeccy znów na jednym podium

Jak w ostatnim artykule pisane było że Dembeccy się rozkręcają no i się rozkręcili. Łukasz i Andrzej Dembeccy zawodnicy Gminy Wieruszów podczas zawodów Międzynarodowych oraz kolejnej Rundzie Mistrzostw Polski Modeli Pływających Klas FSR, po raz drugi w tym sezonie stanęli na tym samym podium.

Zawody były rozgrywane w Jaworze w dniach 8-10.06.2018 r. na akwenie Jawornik. Zawody jak co roku ściągają najlepszych zawodników z ościennych Państw. Tym razem najlepsi okazali się Łukasz i Andrzej, zajmując pierwsze i drugie miejsce w kategorii FSR –V 3,5, którzy w biegu finałowym nie mieli sobie równych, na trzecim miejscu uplasował się zawodnik z Czech. Tym razem pozostali zawodnicy musieli uznać wyższość Wieruszowian.

W kategorii FSR-V 7,5 po bardzo szybkim starcie, już po kilku okrążeniach Łukasz uplasował się na trzecim miejscu, goniąc pierwszą dwójkę. W momencie wyprzedzania na jednym z zakrętów wpadł na kliwator wywracając łódkę, i w ten sposób w tej kategorii rywalizację zakończył na siódmym miejscu. Zawody możemy uznać za bardzo udane, już w eliminacjach było wiadomo, kto będzie odgrywał znaczącą rolę. W jednej kategorii udało nam się podwójnie wygrać a w drugiej kategorii z małym nieszczęściem siódme miejsce- mówią Dembeccy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ze świata. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.