Oświadczenie Jerzego Przybyła

Za pośrednictwem wszystkich lokalnych mediów, zwracam się z prośbą do Państwa Rafała i Urszuli Przybyłów o zaprzestanie szkalowania i dyskredytowania mojej osoby w mediach społecznościowych!

 

 

Informacje, które upubliczniają Państwo Przybyłowie są niezgodne z prawdą a wynikają między innymi z tego tytułu, że Pan Rafał Przybył jest zobowiązany względem mnie nieuregulowanymi długami (wraz z zadośćuczynieniem), gdzie poparte jest to własnoręcznym podpisem Pana Rafała na stosownych dokumentach, które są w moim posiadaniu, jak również w posiadaniu Sądu. Moje prośby o uznanie długu zostały potraktowane przez Pana Rafała Przybyła, jako próba wyłudzenia pieniędzy za co został skazany prawomocnym wyrokiem sądu karnego. Stąd też w mojej opinii wynika ich silny motyw działania związany z atakowaniem mojej osoby, podważania mojego życia zawodowego, osobistego, publicznego oraz wszelkich kompetencji.
Państwo Rafał i Urszula Przybyłowie nie ujawniając opinii publicznej meritum sprawy, która ich dotyczy i nie stawia ich raczej w korzystnym świetle, usilnie próbują przysłonić się poprzez szkalowanie mojej osoby.

Publikując pomówienia na mój temat na swoich profilach społecznościowych zdaje się, że nie posiadają oni świadomości siły Facebooka i konsekwencji związanych z opisywanymi sytuacjami przedstawionymi przez nich w zupełnie innym świetle.
W związku z powyższym postanawiam przedstawić prawdziwy obraz ostatnio opisanej przez nich sytuacji, chociaż jest on znany wielu osobom i sądzę, że tym państwo również. To, że nie pozwala się zaznać spokoju człowiekowi nawet po śmierci uważam za brak szacunku do zmarłego, a wciąganie zmarłego w osobiste gierki w mojej opinii jest nieetyczne i niemoralne.

Nieszczęśliwy splot wydarzeń osobistych śp.  Pana Posła Pilarskiego, spowodował szereg problemów związanych z wystawieniem przez komornika jego majątku na licytację.
W świadomym porozumieniu z Panem Pilarskim postanowiłem wykupić jego zadłużoną nieruchomość, i jedyne co mogłem zrobić w tej sytuacji to to, że mogłem mu pomóc pozwalając mu dalej tam mieszkać, aż do śmierci aby czuł się, że nie stracił dachu nad głową i nadal jest u siebie. Dzięki mojej inicjatywie, Pan Bohdan Pilarski zachował część majątku aż do śmierci, o czym chyba Państwo Urszula i Rafał Przybył nie wiedzą. Nie musieli wiedzieć, bo to nie ich sprawa.

Poprzez możliwość, jaką dałem Posłowi mógł w tym domu samodzielnie żyć, mieszkać i gospodarzyć się jak na swoim. Niektórzy ludzie nawet nie wiedzieli, że zmienił się właściciel Krupki. Zaznaczam, że Pan Pilarski nigdy nie czuł wrogości co do mojej osoby. Wiedział, że zawsze może liczyć na moją pomoc, jak również jego współdomownik.

W związku ze szkalowaniem mojej osoby i powielaniem nieprawdziwych informacji nie powinno nikogo dziwić, iż działam w obronie swoich dóbr osobistych. Z racji tego, że podważane jest również dobre imię PiS – członków i sympatyków, moje dobre imię, jako radnego powiatowego z ramienia PiS i obecnie przewodniczącego klubu PiS liczę, że zostaną podjęte stosowne kroki prawne przez najwyższych działaczy struktur tej partii, jeśli już nie zostały wszczęte.

Podczas sprawy ugodowej z mojej inicjatywy z Rafałem Przybyłem Sąd przedłużył moje roszczenia z tytułu wymagalności ściągnięcia długu od Pana Rafała Przybyła o kolejne dziesięć lat. Sprawie został nadany odpowiedni bieg.

Nadto, korzystając z okazji pragnę nadmienić, że właścicielem i redaktorem naczelnym gazety i portalu byłem do dn. 31 października 2012 roku a to zostało  podane do informacji publicznej.

Notabene, interesującym jest ilu ludziom pomogli Państwo Urszula i Rafał Przybyłowie?
Wiele osób czytających i polubujących ich wpisy chętnie i innych zapewne chcieliby się o tym dowiedzieć!

A tak na marginesie zapytam: czy Wy U. i R. Przybyłowie byliście na uroczystości pogrzebowej śp. Posła Bohdana Pilarskiego, a ilu waszych znajomych było łącznie z posłem? Odpowiedzi mogę się  domyślać.

Wobec tego:

CISZA NAD TRUMNĄ!

 

Powyższe oświadczenie dotyczy wpisów i treści umieszczonych na ich profilach na Facebooku z dnia 14.06.2018 r. w godz. 09:00 (Urszula Przybył) oraz o godz 12:08 (Rafał Przybył).

Jerzy Przybył

Do wiadomości:
– Ilustrowany Tygodnik Powiatowy i www.powiatowy.pl
– Łącznik i www.tugaztea.pl
– Radio Sud i Kurier Lokalny
– Tygodnik Kępiński
– Kulisy Powiatu
– Dziennik Łódzki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Oświadczenie Jerzego Przybyła

 1. Krzysztof W. pisze:

  Panie Jerzy ludzie mają wady i zalety i nikt nie jest doskonały ale opisywać kogoś na serwisach gdzie może cały świat czytać. Ludzie wierzą w słowo pisane czy jest ono prawdziwe czy nie dlatego bardzo dobrze że wydał pan takie oto oświadczenie i wyjaśnił sprawę. Bo wie pan wybory kampania a to działanie na pana szkodę. Szykujecie w Pisie mocnego kandydata na burmistrza Wieruszowa, powodzenia.I do Sejmiku kogoś mocnego kto wreszcie wygra. Moc z panem panie Jureczku

 2. wyborca pisze:

  Z tego wynika że transparentny burmistrz oszukała wyborców kłamiąc bezczelnie na temat swych długów przed wyborami więc teraz będą tego daleko idące konsekwencje, bardziej niż mu się pewnie wydaje. Kto zagłosuje na kandydata oszusta no kto chyba tylko tacy jak on.

  • Naczelny pisze:

   Pan Jerzy Przybył wydał oświadczenie o zaprzestanie szkalowania Jego osoby. Ja zwracam się do państwa Urszuli i Rafała Przybyłów oraz ich pracownika (?) z żądaniem zaprzestania używania mojego imienia i nazwiska, funkcji, nazwy mojej Firmy i mojej gazety! Nie życzę sobie aby moje nazwisko pojawiało się w Waszych wpisach na Facebooku czy gdziekolwiek! Pamięta pan, kiedy kilka lat temu w WDK pewna osoba notabene z tytułem dr zwróciła się do pana z takimi oto słowami: „Jeśli nie wiadomo jak się zachować w danej sytuacji – zawsze należy zachować się właściwie”. Praca z myślami, z emocjami, kulturą osobistą wymaga chęci i koncentracji. Pozytywne efekty pozostają na stałe tylko pilnym i wytrwałym! ITP zwycięża zawsze: rzetelnością, prawdomównością, kulturą osobistą i właściwym zachowaniem! Anna Świegot

 3. logiczny pisze:

  Jerzy opublikuj wreszcie te pokwitowania i wyrok sądu, chcemy zobaczyć, to ważne przed wyborami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.