Puchar Najmłodszych 2018 w klasycznym biegu na orientację

2 czerwca 2018 r. odbył sie drugi dzień zawodów – o Puchar Najmłodszych w biegu na orientację, zawody indywidualne i sztafetowe, zaliczane do kalendarza CTZ o współczynniku rankingowym 1.3.

 

Miejscem dzisiejszych zmagań były tereny lesne w okolicach Żdżar gdzie na jednym z leśnym duktów obok tras biegowych ulokowało się miasteczko namiotowe zawodów.

Ogólnie we wszystkich kategoriach konkursowych w dniu dzisiejszym oraz biegu w kategorii Open wystartowało 450 zawodników.

Utrzymująca się w godzinach południowych dobra pogoda pozwoliła na sprawne przeprowadzenie zawodów zgodnie założonym harmonogramem. W silnie obstawionych zawodach przez zawodników renomownych klubów BNO widoczni byli także zawodnicy z Ochędzyna, Galewic i Sokolnik i tak jak wczoraj kilku z nich udało się zająć  wysokie pozycje.

Wyniki  biegu klasycznego
K10 – 2.1km
1.Olejnik Jaśmina  WKS Wawel Kraków
2.Biskupska Julia  WKS Wawel Kraków
3.Bielecka Marta  UKS Siódemka Rumia
4.Oliinyk Yelyzaveta  WKS Wawel Kraków
5.Duda Kornelia  UKS Traper Złocienie
6.Zelek Martyna  UKS Patria Młynne
23.Piekielna Maja  MUKS Junior Ochędzyn

K10N – 1.5km
1.Kowalczyk Kalina  UKS Azymut Pabianice
2.Klimczak Olimpia  UKS Siódemka Rumia
3.Kasałka Monika  UKS Arkady Raszków
4.Szmidtka Martyna  UKS Siódemka Rumia
5.Trzebiatowska Martyna  UKS Siódemka Rumia
6.Kruczkowska Alicja  UKS Reflex Rybnik
15.Krasoń Julia MUKS Junior Ochędzyn

K10R – 1.5km
1.Belica Karolina  LUKS Impuls Szczerców
2.Paterek Hanna  HKS Azymut Mochy
3.Masłowska Julia  MKS MOS Wrocław
4.Kwolek Antonina  MKS MOS Wrocław
5.Gronostaj Natalia  MKS MOS Wrocław
6.Stando Weronika  UKS Reflex Rybnik

K11 – 2.8km
1.Słońska Antonina  WKS Wawel Kraków
2.Kula Maja  KOS BnO Szczecin
3.Niessner Pola  WKS Wawel Kraków
4.Mianowska Antonina UNTS Warszawa
5.Klecha Weronika  HKS Azymut Mochy
6.Mikuła Iga  KOS BnO Szczecin
23.Jarczak Marika  MUKS Junior Ochędzyn
24.Żuczkowska Oliwia  UKS GOK Galewice
27.Herbeć Anna  MUKS Junior Ochędzyn
32.Malik Wiktoria  UKS Grom Sokolniki

K12 – 3.3km
1.Ukleja Patrycja  UKS Azymut 45 Gdynia
2.Banasiak Anna  MKS MOS Wrocław
3.Ciszek Katarzyna MKS MOS Wrocław
4.Nowak Anna  UKS Azymut 45 Gdynia
5.Ciećwierz Weronika  UKS Azymut 45 Gdynia
6.Borkowska Lena  UKS OSiR Góra Kalwaria
11.Cegiełka Milena  UKS GOK Galewice
28.Kiełbik Nikola  UKS Grom Sokolniki

K13 – 3.5km
1.Muller Iga  UMKS Kwidzyn
2.Lamparska Maja  WKS Wawel Kraków
3.Kusztelska Natalia  KOS BnO Szczecin
4.Lechowska Agata  KS Kościelec Chrzanów
5.Gielec Julia  UKS Orientuś Łódź
6.Wiśniewska Hana  UKS Orientuś Łódź
6.Karkut Estera  HKS Azymut Mochy
9.Krzyżostanek Partycja UKS Grom Sokolniki
11.Domagała Emilia UKS Grom Sokolniki
19.Sucha Andżelinka UKS Grom Sokolniki

K14 – 4.5km
1.Perfikowska Hanna  UMKS Kwidzyn
2.Leśniak Matylda  UKS Kometa Gliwice
3.Banasiak Joanna  MKS MOS Wrocław
4.Fijałkowska Klaudia  UKS OSiR Góra Kalwar
5.Majewska Maja  PUKS Młode Orły Nowy
6.Urban Aneta  UKS Traper Złocienie
11.Janik Patrycja UKS GOK Galewice
17.Hodur Katarzyna UKS Grom Sokolniki

M10 – 2.3km
1.Ukleja Krzysztof  UKS Azymut 45 Gdynia
2.Rzeńca Tomasz  UKS Orientuś Łódź
3.Ciupa Jan UKS  Orientuś Łódź
4.Kociuba Wiktor  MKS MOS Wrocław
5.Franc Julian HKS  Azymut Mochy
6.Domagała Jakub UKS Grom Sokolniki

M10N – 1.5km
1.Pachnik Antoni  UKS Orientpark.pl Iw
2.Marszałek Dawid  UKS Kometa Gliwice
3.Motała Piotr  UKS Siódemka Rumia
4.Łubisz Łukasz  UKS Azymut Pabianice
5.Cegiełka Konrad  UKS GOK Galewice

M10R – 1.5km
1.Bultrowicz Franciszek  KS Hades Poznań
2.Błachut Olgierd  Team 360 stopni Warszawa
3.Kurdziel Szymon  MKS MOS Wrocław
4.Ciupa Wojciech  UKS Orientuś Łódź
5.Niewiem Kewin  UKS Reflex Rybnik

M11 – 2.9km
1.Chodlewski Antoni  KS Kościelec Chrzanów
2.Tarnowski Przemysław  WKS Wawel Kraków
3.Krempiński Franciszek  UKS Azymut Pabianice
4.Klakla Kacper  KS Kościelec Chrzanów
5.Zaremba Adam  UMKS Kwidzyn
6.Zieliński Tomasz  KS Hades Poznań
11.Olejnik Tomasz UKS GOK Galewice
14.Narożny Kacper UKS GOK Galewice

M12 -3.3km
1.Cepurdej Wladyslaw  UMKS Kwidzyn
2.Maciejewski Bartłomiej  BKS Wataha Warszawa
3.Łącki Jakub UKS OSiR  Góra Kalwar
4.Sztranek Maciej  UKS Azymut Pabianice
5.Bultrowicz Tymoteusz  S Hades Poznań
6.Kotkowiak Bartosz  OS BnO Szczecin
27.Marszałek Alan UKS Grom Sokolniki

M13 – 4.1km
1.Cupryś Amadeusz  HKS Azymut Mochy
2.Podworski Kacper  UKS OSiR Góra Kalwaria
3.Marszałek Patryk  UKS Kometa Gliwice
4.Antonowicz Jan  UNTS Warszawa
5.Pawłowski Leon  KOS BnO Szczecin
6.Majowski Jan  UKS OSiR Góra Kalwaria
18.Fronia Jakub UKS GOK Galewice
24.Hryciuk Mikołaj UKS Grom Sokolniki
27.Jabłoński Piotr MUKS Junior Ochędzyn
32.Kozłowski Jakub UKS Grom Sokolniki
34.Korek Kacper UKS Grom Sokolniki

M14 – 5.2km
1.Muller Wiktor  UMKS Kwidzyn
2.Czyński Miłosz  KOS BnO Szczecin
3.Malik Patryk  UKS Grom Sokolniki
4.Wołek Stanisław  UNTS Warszawa
5.Małecki Marcel MUKS Junior Ochędzyn
6.Trębacz Antoni KS Kościelec Chrzanów
23.Ertel Jacek MUKS Junior Ochędzyn

OPEN – 5.2km
1.Galicz Karol BKS Wataha Warszawa
2.Zając Dawid UKS Azymut Pabianice
3.Sztranek Jan UKS Azymut Pabianice
4.Golinowski Paweł HKS Azymut Mochy
5.Remigiusz Nowak KS Hades Poznań
6.Pachnik Dariusz UKS Orientpark.pl Iw
26.Przewdzięk Karol LO Kępno
28.Gibek Bartosz LO Kępno
34.Mikołajczyk Klaudia MUKS Junior Ochędzyn
35.Strózik Sandra MUKS Junior Ochędzyn
45.Rybczyńska Martyna LO Kępno
46.Nowak Emilian LO Kępno
47.Hołoś Aleksandra LO Kępno
48.Polańska Matylda LO Kępno
49.Trzeciak Kinga LO Kępno
50.Hołoś Justyna LO Kępno

E.T.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat: Wieruszów, Żdżary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.