Puchar Najmłodszych w biegach na orientację

Sokolniki były w dniu  01.06.2018r miejscem  zawodów Ogólnopolskich Mistrzostw w Biegu na Orientację. Organizatorzy biegu sprinterskiego zaplanowali jego trasę na malowniczych terenach parku i obiektu płacowego w Sokolnikach.

 

Puchar Najmłodszych to trzydniowe zmagania  w których  wystartowało  bez mała 500 zawodników z terenu całego kraju.

Powiat Wieruszowski wspólnie z Polskim Związkiem Orientacji Sportowej i Uczniowskim Klubem Sportowym ,,Junior” z Ochędzyna przygotowywali imprezę znakomicie.

W dniu jutrzejszym zawodnicy o  godz. 10:00 –będą zmagać się w biegu klasycznym w miejscowości Żdżary. Natomiast o godzinie 18:00  nastąpi uroczyste uhonorowanie zwycięzców biegu sprinterskiego oraz klasycznego które będzie miało miejsce w Starym Ochędzynie przy ,,Figloraju”.

W trzecim dniu imprezy o godz. 10:00 zostaną rozegrane biegi sztafetowe w Starym Ochędzynie a o godz.1 4:00 nastąpi uroczyste podsumowanie biegów, jak i całego wydarzenia.

Wyniki dzisiejszych zmagań:

K10 – 1.4 km
1.Olejnik Jaśmina WKS Wawel Kraków
2.Biskupska Julia WKS Wawel Kraków
3.Franc Antonina HKS Azymut Mochy
4.Stempniewska Nadia UKS Traper Złocienie
5.Oliinyk Yelyzaveta WKS Wawel Kraków
6.Porzycz Małgorzata UKS Siódemka Rumia

K10N – 1.5km
1.Nowak Zofia KS Hades Poznań
2.Biskupska Małgorzata WKS Wawel Kraków
3.Klimczak Olimpia UKS Siódemka Rumia
4.Świtała Nikola UKS Arkady Raszków
5.Kowalczyk Kalina UKS Azymut Pabianice
6.Lewandowska Antonina UKS Siódemka Rumia
12.Krasoń Julia MUKS Junior Ochędzyn

K10R – 1.3km
1.Lippa Anna UKS Lotna Zdzieszowice
2.Belica Karolina LUKS Impuls Szczerców
3.Paterek Hanna HKS Azymut Mochy
4.Masłowska Julia MKS MOS Wrocław
5.Gronostaj Natalia MKS MOS Wrocław
6.Kwolek Antonina MKS MOS Wrocław

K11 – 1.7km
1.Niessner Pola WKS Wawel Kraków
2.Słońska Antonina WKS Wawel Kraków
3.Mianowska Antonina UNTS Warszawa
4.Chabiera Filomena UNTS Warszawa
5.Halewicz Julia UKS Orientpark.pl
6.Kula Maja KOS BnO Szczecin
25.Żuczkowska Oliwia UKS GOK Galewice
29.Malik Wiktoria UKS Grom Sokolniki
36.Jarczak Marika MUKS Junior Ochędzyn

K12 – 1.8km
1.Ukleja Patrycja UKS Azymut 45 Gdynia
2.Nowak Anna UKS Azymut 45 Gdynia
3.Banasiak Anna MKS MOS Wrocław
4.Ciszek Katarzyna MKS MOS Wrocław
5.Dzwonkowska Paulina UKS OSiR Góra Kalwar
6.Polewka Julianna UKS Kometa Gliwice
27.Kiełbik Nikola UKS Grom Sokolniki

K13 – 2.3km
1.Lamparska Maja WKS Wawel Kraków
2.Gielec Julia UKS Orientuś Łódź
3.Muller Iga UMKS Kwidzyn
4.Kusztelska Natalia KOS BnO Szczecin
5.Karkut Estera HKS Azymut Mochy
6.Michno Marta WKS Wawel Kraków
21.Domagała Emilia UKS Grom Sokolniki
21.Krzyżostanek Partycja UKS Grom Sokolniki
25.Sucha Andżelinka UKS Grom Sokolniki

K14 – 2.4km
1.Perfikowska Hanna UMKS Kwidzyn
2.Banasiak Joanna MKS MOS Wrocław
3.Leśniak Matylda UKS Kometa Gliwice
4.Majewska Maja PUKS Młode Orły Nowy
5.Fijałkowska Klaudia UKS OSiR Góra Kalwar
6.Dolińska Julia BKS Wataha Warszawa
16.Hodur Katarzyna UKS Grom Sokolniki
21.Janik Patrycja UKS GOK Galewice

M10 – 1.4km
1.Rzeńca Tomasz UKS Orientuś Łódź
2.Ukleja Krzysztof UKS Azymut 45 Gdynia
3.Kociuba Wiktor MKS MOS Wrocław
4.Ciupa Jan UKS Orientuś Łódź
5.Pułczyński Jeremi WKS Wawel Kraków
6.Domagała Jakub UKS Grom Sokolniki

M10N – 1.5km
1.Marszałek Dawid UKS Kometa Gliwice
2.Motała Piotr UKS Siódemka Rumia
3.Łubisz Łukasz UKS Azymut Pabianice
4.Kaszkiewicz Leon UKS Azymut 45 Gdynia
5.Jędras Jakub UMKS Kwidzyn
6.Stachera Oliwier UKS Azymut Pabianice
10.Cegiełka Konrad UKS GOK Galewice

M10R – 1.3km
1.Bultrowicz Franciszek KS Hades Poznań
2.Ciupa Wojciech UKS Orientuś Łódź
3.Błachut Olgierd Team 360 stopni Wars
4.Kurdziel Szymon MKS MOS Wrocław
5.Niewiem Kewin UKS Reflex Rybnik

M11 – 1.6km
1.Narożny Kacper UKS GOK Galewice
2.Chodlewski Antoni KS Kościelec Chrzanów
3.Tarnowski Przemysław WKS Wawel Kraków
4.Marcjanek Filip UKS Orientuś Łódź
5.Ludwin Jakub KS Kościelec Chrzanów
6.Zaremba Adam UMKS Kwidzyn
20.Olejnik Tomasz UKS GOK Galewice

M12 – 1.8km
1.Maciejewski Bartłomiej BKS Wataha Warszawa
2.Cepurdej Wladyslaw UMKS Kwidzyn
3.Pachnik Jędrzej UKS Orientpark.pl Iw
4.Sztranek Maciej UKS Azymut Pabianice
5.Łącki Jakub UKS OSiR Góra Kalwaria
6.Dwojak Gracjan UKS Orientpark.pl Iw
27.Marszałek Alan UKS Grom Sokolniki

M13 – 2.3km
1.Antonowicz Jan UNTS Warszawa
2.Pawłowski Leon KOS BnO Szczecin
3.Lisiak Adam UKS Orientuś Łódź
4.Cupryś Amadeusz HKS Azymut Mochy
5.Marszałek Patryk UKS Kometa Gliwice
6.Dąbrowski Karol UKS OSiR Góra Kalwaria
23.Hryciuk Mikołaj UKS Grom Sokolniki
29.Fronia Jakub UKS GOK Galewice
32.Kozłowski Jakub UKS Grom Sokolniki
34.Korek Kacper UKS Grom Sokolniki

M14 – 2.5km
1.Czyński Miłosz KOS BnO Szczecin
2.Muller Wiktor UMKS Kwidzyn
3.Skowron Wojciech UKS Kometa Gliwice
3.Wołek Stanisław UNTS Warszawa
5.Małecki Marcel MUKS Junior Ochędzyn
5.Reck Mateusz UKS Reflex Rybnik
15.Malik Patryk UKS Grom Sokolniki
20.Ertel Jacek MUKS Junior Ochędzyn

OPEN – 3.2km
1.Galicz Karol BKS Wataha Warszawa
2.Płóciennik Konrad UKS Azymut Pabianice
3.Golinowski Paweł HKS Azymut Mochy
4.Remigiusz Nowak KS Hades Poznań
5.Zając Dawid UKS Azymut Pabianice
6.Madej Mateusz UKS Orientpark.pl Iw

E.T.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat: Wieruszów, Sokolniki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.