Rozstrzygnięcie konkursu na nazwę żłobka

Pod koniec ubiegłego roku Urząd Gminy Bralin ogłosił konkurs na nazwę nowo powstającego żłobka na ulicy Wiosennej w Bralinie. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo ciekawych i różnorodnych propozycji. Komisja konkursowa wybrała pomysł na nazwę żłobka – „WIOSENKA” autorstwa Pani Anny Blabuś.

Zwyciężczyni konkursu mówi: „nazwa żłobka będzie adekwatna do położenia placówki – na ulicy Wiosennej. Poza tym wiosenka to nowe życie, młodość, świeżość i optymizm.”

Wójt Roman Wojtysiak spotkał się 7 czerwca 2018 r. z Panią Anną Blabuś dziękując za udział w konkursie na nazwę żłobka gratulując jednocześnie pomysłu popartego wspaniałą argumentacją. Zwyciężczyni otrzymała także prezent ufundowany przez Wójta Gminy Bralin a spotkanie upłynęło w bardzo miłej, serdecznej atmosferze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bralin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Rozstrzygnięcie konkursu na nazwę żłobka

1. najarany pisze:

hejka na rondzie przy Kuznickiej jest tavblica pewnie niedlugo bedzie otwarcie a co z rondem na Prusa , czy wojewoda uchylil uchwałe ? ochronka pewnemu panu podobno się już skonczyła . Polska od morza do Tatr zasluguje na uczciwych polityków .