Festyn Rodzinny i Turniej w Smardzach

W sobotę 7 lipca 2018 roku w Smardzach odbył się Festyn Rodzinny połączony z Turniejem Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Trzcinica. Otwarcia imprezy dokonali Radny Stanisław Maryniak i Sołtys Józef Gnacy oraz Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik, którzy życzyli udanej zabawy i zachęcali do korzystania z przygotowanych atrakcji.

Następnie rozpoczęły się rozgrywki piłki nożnej na boisku, w których uczestniczyły 4 zespoły. Nad sprawną organizacją rozgrywek czuwali Radny Stanisław Maryniak oraz Henryk Jędrzejak.

Na zakończenie turnieju wręczono puchary i dyplomy. Nagrodzono najstarszego zawodnika, którym był Mariusz Żłobiński i najmłodszego zawodnika – Kamila Żłobińskiego.

W trakcie festynu przygotowano wiele atrakcji dla wszystkich uczestników, w tym także dla najmłodszych. Były dmuchane zamki, malowanie twarzy i zabawy. Była możliwość zaprezentowania swoich uzdolnień wokalnych i artystycznych w ramach prezentacji talentów, które poprowadziła Sekretarz Gminy Renata Ciemny. Uczestnicy otrzymali nagrody książkowe oraz słodkości.

Wójt Gminy Grzegorz Hadzik przekazał na ręce Sołtysa Józefa Gnacego oraz Radnego Stanisława Maryniaka podziękowania dla wszystkich organizatorów festynu i turnieju. Impreza zgromadziła wielu mieszkańców i gości.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Smardze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.