Koszulka od Rafała Kurzawy

W sobotę 7 lipca młodzi piłkarze baranowskiego „Pioniera” pożegnali sezon i powitali sportowe wakacje. Na festyn, który zorganizowano na Orliku, zaprosili przyjaciół ze „Strażaka”.

KOSZULKA OD RAFAŁA KURZAWY

Uczniowski Klub Sportowy „Pionier” Baranów w ubiegłym roku świętował dziesiąte urodziny. Aktualnie w klubie ćwiczy ok. 100 zawodników w rocznikach 2003-2013. (2010-2013; 2007-2009; 2003-2005). – W rozgrywkach ligowych nasi piłkarze bronią barw „Orła” Mroczeń, bowiem takie porozumienie zawarliśmy z tym klubem. Skupiamy się więc na pracy z dziećmi i młodzieżą Najstarsi, grający w kat. trampkarz starszy, wygrali w tym sezonie ligę. A najmłodsi biorą udział w licznych turniejach i to z dobrym skutkiem – tłumaczy prezes „Pioniera” Andrzej Hełka. – Większość naszych piłkarzy skorzystała z naszego zaproszenia i przyszła dziś na „Orlika”. Niektórzy jednak już ruszyli na wakacje.

Nie zapomnimy o nich. Dla wszystkich przygotowaliśmy bowiem pamiątkowe medale – dodaje sekretarz „Pioniera” Mirosław Sokołowski. – I nie tylko medale. Po sportowym wysiłku, czyli części turniejowej, w której nasi chłopcy zmierzą się w przyjacielskich meczach ze „Strażakiem” Słupia, zapraszamy wszystkich na grilla i lody – zachęca skarbnik klubu – Tomasz Stawski. Najpierw jednak swoje zaległe trofea odebrali trampkarze „Pioniera”. Puchar za wygranie ligi wręczyła im p. wójt Gminy Bogumiła Lewandowska-Siwek.

Z pewnością radosną niespodzianką był prezent, który przyjechał do Baranowa z Zabrza. Oto klubową koszulkę Pioniera, reprezentant Polski uzupełnił autografami wszystkich zawodników „Górnika” Zabrze. Rafał Kurzawa, bo o nim mowa, dodał również gratulacje dla naszych piłkarzy za wygranie ligi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Baranów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.