Piknik rekreacyjny Koła PZERiI w Bralinie

8 lipca 2018 r. na Stadionie Ludowego Klubu Sportowego „Sokół” Bralin odbył się organizowany przez bralińskie koło PZERiI we współpracy z Urzędem Gminy Bralin piknik rekreacyjny na świeżym powietrzu.

Seniorzy oraz ich goście: zastępca wójta Robert Kieruzal, ks.kanonik Roman Krzyżaniak, wikariusz Przemysław Kapała, kierownik Referatu Oświaty Sławomir Bąk, Tadeusz Hojeński, Łucja Lemanik oraz Radny Rady Powiatu Zenon Kasprzak wraz z innymi sympatykami Koła po raz kolejny spotkali się przy wspólnym stole.

Po powitaniu wszystkich zgromadzonych przez przewodniczącego Oddziału Rejonowego PZERiI w Bralinie Alojzego Leśniarka oraz wystąpieniu zastępcy wójta Roberta Kieruzala nastał czas na muzyczny akcent imprezy. Uroczystość uświetniły swoimi występami dwie grupy muzyczne: działający przy bralińskim oddziale PZERiL zespół wokalny „ Ale Babki” kierowany przez Henryka Kupczaka, z kolei pod kierownictwem Andrzeja Ciurysa do wspólnej zabawy w rytm muzyki zachęcał kępiński zespół Harmonia.

Wiceprzewodniczący oddziału Stanisław Mirowski przybliżył i omówił programy licznie organizowanych wycieczek turystyczno-krajoznawczych i mini-wczasów. Na stołach pojawił się żurek, pyszne ciasta, kawa i herbata oraz wyśmienita kiełbaska z grilla. Impreza przebiegła w rodzinnej i wesołej atmosferze, a pod muzycznym kierownictwem Heryka Kupczaka odbyły się wspólne tańce.

Dzięki pomocy Urzędu Gminy Bralin, który wspierał Koło PZERiI w Bralinie w przygotowaniach oraz udostępnił budynek siedziby klubu LKS „Sokół” Bralin mieliśmy przyjemność uczestniczyć w perfekcyjnie przygotowanej, wspaniałej zabawie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bralin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.