Turniej Warcabowy z okazji XXVI Dni Odolanowa

W dniu 28 lipca 2018 roku w Odolanowie  odbył się Ogólnopolski Turniej Warcabowy z okazji XXVI Dni Odolanowa. Zawody rozegrano w warcaby klasyczne 64-polowe na dystansie 9 rund systemem szwajcarskim.

Udział wzięło 22 warcabistów,/ między innymi z Lipna, Wrocławia, Kalisza/, wśród nich czterech z LKS Czarna Damka Lututów z siedzibą w GOK.
Miło nam poinformować, że II miejsce zajął nasz  warcabista Zygmunt Ślęzak, który zgromadził 14 pkt./tyle co zwycięzca /.Zajęcie tak wysokiej pozycji przez Prezesa naszego klubu należy uznać za dużą niespodziankę.

Na 4 miejscu uplasował się  Edward Perdek 12 pkt . W środku stawki znaleźli się Jan Osiołkowski 10 pkt  oraz Władysław Kasendra z 9 pkt.
Wyjazd pokrył samorząd gminy w Lututowie.

Ze sportowym pozdrowieniem

Ten wpis został opublikowany w kategorii Lututów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.