Mamy okazję zaprezentować Państwu oficjalnego kandydata na burmistrza Wieruszowa Panią  Agnieszkę Krawczyk – Sodomską.

Agnieszka Krawczyk – Sodomska  45 lat, mężatka, jedno dziecko, jest rodowitą Wieruszowianką.  Ukończyła, studia stacjonarne na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Prawa i Administracji, na kierunku prawo.

W 2001r. podjęła pierwszą pracę w Sądzie Rejonowym w Wieluniu VII Zamiejscowy Wydział Grodzki na stanowisku p/o Kierownika Sekretariatu Wydziału Grodzkiego, która trwała do 2002r.

W 2003r. ukończyła  Podyplomowe Samorządowe Studium Europejskie na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Wydział Finansów i Bankowości i rozpoczęła pracę w Urzędzie Miejskim w Wieruszowie w Wydziale Działalności Gospodarczej i Infrastruktury Technicznej.

Pracowała tam na  stanowiskach, referent administracyjno- prawny, podinspektor później inspektor. Zajmowała się min. pisaniem i rozliczaniem wniosków o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z programów ZPORR, PROW, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, zamówieniami publicznymi, prowadzeniem Centralnej Ewidencji Informacji i Działalności  Gospodarczej.

Pracowała przy pozyskiwaniu i rozliczaniu środków na takie min. projekty jak:

„Przebudowa układu komunikacyjnego  starej części Wieruszowa – etap II” -Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Całkowita  wymiana konstrukcji dachu wraz z jego poszyciem oraz odtworzeniem detali architektonicznych na elewacji z osuszeniem fundamentów klasztoru Ojców Paulinów w Wieruszowie – dotacja z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zakupu i montażu urządzeń na skateparku  w Wieruszowie –Lokalna Grupa Działania   LEADER dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013.

Brała udział w tworzeniu wielu dokumentów  strategicznych Gminy Wieruszów takich jak: Program Rozwoju Lokalnego Gminy Wieruszów, Program Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Wieruszów, uchwały o dofinansowaniu do zakupu i montażu ekologicznych źródeł ciepła na terenie Gminy Wieruszów etc.

Od 24.05.2017r. za porozumieniem stron rozpoczęła pracę w Urzędzie Gminy w Baranowie w województwie wielkopolskim na stanowisku inspektora ds. zamówień publicznych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Agnieszka Krawczyk – Sodomska kandydatką na burmistrza Wieruszowa z ramienia PiS

1. Wyborca z Wieruszowa pisze:

To jest wreszcie kandydat na burmistrza, który spełnia chyba wszystkie oczekiwania wyborców. Wieruszowianka, wykształcenie, wiedza, praktyka samorządowa, kultura osobista. Zobaczymy jaki przedstawi program ale już dziś można powiedzieć że fejsbukowy gbur nie ma szans a kolesiowskim działaniem w sprawie ulicy Kolejowej i innych sprawek które dopiero ujrzą światło dzienne dobrze mu nie wróżą.

2. Powodzenia pisze:

A pan Genek jak wygra to będzie nam jeszcze opisywał rzeczywistość wieruszowską?

• Wyborca 3 pisze:

A mozna być radnym i piszącym do gazety ?

• E.T. pisze:

E.T. Dziękuję za wylaną słodycz a odpowiadając na pytanie to uważam że nic nie stoi na przeszkodzie aby wiązać ze sobą funkcję radnego z dziennikarstwem. Rzetelne opisywanie rzeczywistości jet jak najbardziej wskazane. Co do obejmowania jakichkolwiek funkcji to jeszcze zdecydowanie za wcześnie.żeby nawet o tym myśleć.Teraz najważniejsze jest to aby przekonać wyborców na oddanie głosu na panią kandydującą na burmistrza.

3. inny wyborca pisze:

Ta pani ma wykształcenie zdecydowanie odpowiednie do tej funkcji. Gdy się porówna z wykształceniem obecnego burmistrza, które jest ewenementem na skalę światową -bo jak napisał na jednym z portali – Mistrzowska Szkoła Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy w Warszawie to zalewam się łzami ze śmiechu.

4. xyz pisze:

Słyszałem od jednego z działaczy PiS że pani Agnieszka dostałą poparcie od wszystkich nawet dobry kolega obecnego burmistrza radny powiatowej z Kolejowej ie miał nic przeciw a to chyba znaczy że dobra zmiana na tym stanowisku jest bardzo potrzebna.

5. Mela pisze:

Wreszczie ktoś z miasta i ma doświadczenie w pracy, a to jest bardzo ważne.Artystom już dziękuujemy:)lepiej sie czym innym zajmujcie

6. elka pisze:

liczę na aktywność zaangażowanie i pracę w terenie , pozdrawiam i życzę sił w walce z obecnym włodarzem.

7. młokos pisze: