Konferencja prasowa – Piotra Psikusa i KWW Porozumienie Samorządowe

W dniu 17 września 2018 w Restauracji LaCosta w Kępnie, odbyła się Konferencja prasowa – Inauguracja kampanii wyborczej Piotra Psikusa.  Piotr Psikus jest kandydatem na Burmistrza Miasta i Gminy Kępno z ramienia KWW Porozumienie Samorządowe.

 

DOTRZYMAŁEM SŁOWA to hasło na początek kampanii wyborczej, którą zainicjował w poniedziałkowe popołudnie.

W konferencji uczestniczyły wszystkie lokalne media. Szczegóły konferencji na załączonym materiale filmowym.

Dotrzymałem słowa – Piotr Psikus – KWW Porozumienie Samorzadowe

KWW Porozumienie Samorządowe. DOTRZYMAŁEM SŁOWA to hasło na początek kampanii wyborczej, którą zainicjował w poniedziałkowe popołudnie – Piotr Psikus ze swym komitetem.

Opublikowany przez Ilustrowany Tygodnik Powiatowy Poniedziałek, 17 września 2018

Na kolejnej konferencji prasowej pan Piotr Psikus przedstawi program wyborczy i pakiet zadań do realizacji w kolejnej kadencji samorządu.Czy oferta programowa Porozumienia Samorządowego zdobędzie uznanie wyborców okaże się 21 października 2018 r. podczas wyborów samorządowych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Konferencja prasowa – Piotra Psikusa i KWW Porozumienie Samorządowe

  1. kibic pisze:

    No proszę burmistrz Kępna tylko na jedno zadanie potrafi zdobyć środki większe jak burmistrz Wieruszowa przez cały rok W Kępnie gra ekstraklasa a u nas zarządza gminą jakiś trampkarz z ligi podwórkowej.

  2. Inka pisze:

    Burmistrz Kępna to człowiek z wykształceniem i wiedzą, brać przykład , głosować i dokonywać mądrych wyborów i u nas też tak będzie