Otwarcie Kampanii Wyborczej Komitetu Wyborczego Wyborców Bogdana Nawrockiego

  21 września, o godzinie 17.00 w Wieruszowie na ulicy Kilińskiego miała miejsce inauguracja Kampanii Wyborczej Komitetu Wyborczego Wyborców Bogdana Nawrockiego. Kandydat na Burmistrza Wieruszowa Bogdan Nawrocki, były Burmistrz Wieruszowa w latach 2010-2014 przedstawił swój komitet.

 

Kandydaci na radnych do Rady Miejskiej w Wieruszowie z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Bogdana Nawrockiego, mieli okazję powiedzieć kilka słów o sobie i podać argumentację, dlaczego startują z „Drużyny Bogdana Nawrockiego”. Szczęśliwa „trzynastka – bo tyle osób oprócz lidera zasila Drużynę Bogdana Nawrockiego przedstawia się następująco: Marlena Ciężka, Ewelina Żbik, Marian Małyszka, Marian Szkopek, Tomasz Błachowicz, Maciej Howis, Krzysztof Szafrański, Alfred Głowacz, Paweł Ostrycharz, Zygmunt Skubich, Marek Piluch, Władysław Kokot i Wacław Żbikowski.

 

Hasło na początek kampanii wyborczej, którą zainicjował w piątkowe popołudnie kandydat na Burmistrza Wieruszowa Bogdan Nawrocki brzmiało:” Wieruszów. Ważna sprawa”. Jak argumentował kandydat wszystko jest ważną sprawą; Wieruszów jest ważną sprawą; Rada Miejska jest ważną sprawą, dzieci, emeryci, przedsiębiorcy, działkowcy, i inne codzienne sprawy – to wszystko jest ważne dla miasta i gminy Wieruszów.

 

Po prezentacji Komitetu miała miejsce konferencja prasowa z udziałem mediów lokalnych i regionalnych. Bogdan Nawrocki przedstawił kilka zagadnień i zadań ze swojego programu wyborczego do realizacji w kolejnej kadencji samorządu, a który przedstawi szczegółowo na kolejnych spotkaniach. Po konferencji kandydaci przeszli ulicami Wieruszowa do Biura Wyborczego mieszczącego się przy ulicy Warszawskiej 86 A, gdzie przy kawie i słodkim poczęstunku toczyły się rozmowy o potrzebach dla miasta i gminy Wieruszów oraz kontynuacji, jak zapowiedział kandydat zamierzeń i rozpoczętych prac podczas swojego urzędowania w ratuszu w latach 2010-2014, a których nie kontynuował jego następca.

 

Bogdan Nawrocki kandydat na Burmistrza Miasta i Gminy Wieruszów zdeklarował się, że jest otwarty na spotkania z mieszkańcami Gminy Wieruszów, zaprasza do swojego biura przy ulicy Warszawskiej naprzeciw kościoła p.w. Św. Stanisława w Wieruszowie, by omawiać ważne sprawy dla miasta i gminy i ująć je dodatkowo w swoim programie wyborczym, bo jak powiedział, te drobne potrzeby mieszkańców to również ważna sprawa.

 

 

Materiał Redakcji

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Otwarcie Kampanii Wyborczej Komitetu Wyborczego Wyborców Bogdana Nawrockiego

 1. Olaf pisze:

  Super, już niedługo będzie w naszej gminie znowu normalnie i inni nie będą nas wyśmiewać. Większość kandydatów na radnych znam, fajni i normalni ludzie, życzę powodzenia. I kochani nie czytajcie konkurencyjnych komentarzy oni po prostu Wam zazdroszczą.

 2. Taki sobie pisze:

  A mnie bardzo ciekawi czy społeczeństwo z tej redakcji dowie się o sukcesach min w spółdzielni socjalnej jednego z Kandydatów do gminy bo chyba też jest ten pan tam prezesem, nigdzie nic nie pisze na ten temat, znamy sylwetkę tej osoby z tańców , a i jeszcze ludzi interesuje rozliczenie Prosny za poprzednie lata, bo też o tym nigdzie nie można doczytać a wiemy , że prezes tego klubu jest niezastąpiony. Skoro mamy wybierać musimy wiedzieć kogo.

 3. zielony ludzik pisze:

  Trochę to dziwne bo burmistrz ojciec założyciel tej spółki najpierw go powołał a później wywalił z hukiem choć huk wszelkimi sposobami został wytłumiony a teraz bierze go do swego komitetu.Totalny odlot. Ptaszki jak zwykle ćwierkają że jak nie wiadomo o co biega to wiadomo że ….

 4. Kacper pisze:

  Panie Bagdanie dlaczego tylko wieruszow jest ważna sprawa? A Kuznica? A Cieszecin? A Podzamcze? A Teklinow? A Jutrkow? I wiele wiele innych miejscowości tej gminy.