Pieczyska w Indywidualnych Biegach Przełajowych

18 września w Wieruszowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Wieruszów w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody rozgrywano w dwóch kategoriach: klasy IV-VI oraz VII-VIII i gimnazjum. Myślą przewodnią biegów była popularyzacja lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży oraz nabycie umiejętności współzawodnictwa zgodnego z zasadami ducha sportowego. Szkołę w Pieczyskach reprezentowali: Maria Puchalska, Dawid Szczerbuk i Alan Fronia w grupie młodszej oraz Mikołaj Sojka, Maciej Sowa i Małgorzata Dąbik w grupie starszej. W kategorii chłopców klas IV-VI Dawid Szczerbuk zajął I miejsce. Pozostali reprezentanci zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce i również zakwalifikowali się do zawodów powiatowych, które odbyły się 19 września w Galewicach. Na etapie powiatowym najlepsze miejsce – 5 zajął Dawid Szczerbuk, który 27 września będzie reprezentował szkołę, gminę i powiat w finale wojewódzkim w Uniejowie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pieczyska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.