Wpadł z narkotykami

Wieruszowski dzielnicowy zatrzymał mężczyznę podejrzanego o posiadanie amfetaminy. 28 – latek wpadł w ręce policjantów w miejscu zamieszkania. Za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

16 września 2018 roku wieruszowski dzielnicowy otrzymał informację, że 28 – letni mieszkaniec gminy Łubnice posiada przy sobie narkotyki. W celu potwierdzenia uzyskanej informacji dzielnicowy wspólnie z policjantem wieruszowskiej prewencji pojechali do miejsca zamieszkania 28 – latka. Tam okazało się, że na widok policjantów mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać. Dzięki bardzo dobrej znajomości rejonu dzielnicowy wiedział, że mężczyzna był już wcześniej karany za posiadanie narkotyków. To upewniło mundurowych, że 28 – latek może mieć przy sobie środki narkotyczne. Podczas przeszukania mężczyzny policjanci odnaleźli „biały proszek”. Już wstępne badanie potwierdziło, że odnaleziona i zabezpieczona przez policjantów substancja to amfetamina. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 2,5 grama amfetaminy.

W tej sytuacji mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Za taki czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecyduje o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego. Sprawę pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Łubnice. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments