Zaproszenie na spotkanie z Magdaleną Grzebałkowską

Biblioteka Publiczna Gminy Sokolniki serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Magdaleną Grzebałkowską, polską pisarką i reporterką autorką bestsellerowych książek: „Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego”, „Beksińscy. Portret podwójny” oraz „1945. Wojna i pokój”.

Laureatka Nike Czytelników 2016. Tym razem będzie promować swą najnowszą książkę „Komeda. Osobiste życie jazzu”. Reportaż opowiada o Krzysztofie Komedzie, jednym z najwybitniejszych polskich jazzowych muzyków. Książka odkrywa osobiste życie polskiego jazzu, a także opisuje historię dotyczącą tragicznego upadku Komedy ze skarpy ponad pięćdziesiąt lat temu. Została ona opowiedziana po raz pierwszy przez ostatniego świadka tego tragicznego wypadku. To poruszający portret pokolenia, dla którego jazz był najpiękniejszą – i często jedyną – namiastką wolności.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nie tylko historią Krzysztofa Komedy, ale także niezwykłą twórczością Magdaleny Grzebałkowskiej na spotkanie, które odbędzie się 28.09.2018 r. o godz. 18.00 w siedzibie biblioteki, ul. Parkowa 1 (budynek GOKSiT) w Sokolnikach.

Spotkanie jest organizowane przez Dyskusyjny Klub Książki działający przy BPGS we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Łodzi i Instytutem Książki.

Tego spotkania nie można przegapić!

Wstęp wolny. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek autorki.

BPGS.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Sokolniki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.