„Con Grazia” trzecia w Polsce!

7 października w Sieradzu odbył się Ogólnopolski Festiwal Chóralny „W Hołdzie Niepodległej”, w którym brał udział chór „Con Grazia” z Czastar, na co dzień pracujący pod kierunkiem Sebastiana Sikory.

Zespół zaprezentował 3 różne tematycznie utwory, co było określone przez regulamin. Decyzją Jury „Con Grazia” uplasowała się na podium, zajmując 3. miejsce wśród 10 innych chórów z całe Polski! To bardzo duży sukces, który jest efektem ciężkiej pracy śpiewaków. Warto nadmienić, że chór „Cantiamo Tutto” z Wrocławia, którego dyrygentem jest również Sebastian Sikora, wywalczył I miejsce. Jak podkreśla sam dyrygent – to dopiero początek obfitej w wydarzenia artystycznie jesieni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Czastary. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „„Con Grazia” trzecia w Polsce!

  1. Rex pisze:

    Droga Redakcjo az milo się czyta takie wiadomosci i miejmy nadzieję ze ten młody czlowiek da nam jeszcze duzo radosci ze sluchania pieknych utworow.Mialem mozliwosc nacieszyc ucho i oko na koncercie 6.10. Czy Pani Redaktor moglaby napisac cos wiecej o Tym mlodym czlowieku i jego pasji.Pozdrawiam serdecznie.

  2. Maluch pisze:

    Przyjechało 10 amatorskich chórów w większości z wygwizdowia i ogłosili się jako najlepsze chóry w Polsce. Żenada. I tak tego nie opublikujecie może chociaż ktoś z Was to przeczyta