Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Wieruszów!

To już ostatnie chwile kampanii wyborczej, naszych wspólnych rozmów, uścisków rąk, miłych spotkań, uśmiechów a i czasem trudnych zmagań.

 

 

Serdecznie dziękuję całej naszej Drużynie, kandydatom na Radnych do Rady Miejskiej. To ludzie aktywni, sprawdzeni, rozważni, z doświadczeniem, to samorządowcy, szanowani nauczyciele, rolnicy, handlowcy, przedsiębiorcy, bankowcy, sołtysi, społecznicy. Jestem dumny, że Ci ludzie wraz ze mną zdecydowali się toczyć ten trudny kampanijny bój o dynamiczny rozwój Wieruszowa i naszej Gminy.

Dziękuję również Państwu, Mieszkańcom Miasta i Gminy Wieruszów za poświęcony czas, za wsparcie, za miłe słowa i czasem za krytyczne uwagi. Wszystkie je przyjmuję z godnością.

Dziś ponownie proszę Państwa o mandat zaufania i właściwy wybór. Serdecznie proszę o Państwa głosy na kandydatów z Komitetu Wyborczego Wyborców Bogdana Nawrockiego na Radnych do Rady Miejskiej, których polecam. Wspólnie odmienimy Wieruszów. Bo Wieruszów i Gmina Wieruszów to nasz dom, nasze miejsce na ziemi.

Zachęcam i zapraszam wszystkich Państwa do aktywnego udziału w głosowaniu, w niedzielę 21 października. To właśnie podczas tych wyborów zdecydujemy o jakości naszego życia na kolejne 5 lat.

Życząc miłego wypoczynku podczas weekendu, z pozdrowieniami
Bogdan Nawrocki
Kandydat na Burmistrza Miasta i Gminy Wieruszów

Materiał wyborczy KWW Bogdana Nawrockiego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Wieruszów!

  1. Olaf pisze:

    Wszystkiego dobrego, kandydat- człowiek dobry mocno osadzony w rodzinie co dla mnie ważne i katolik , człowiek który w tej często brzydkiej kampanii że strony jednego z kandydatów pokazał że umie słuchać i jest człowiekiem dialogu. Samorządowiec otwarty na ludzi i ich problemy, autentycznie.

  2. Bart pisze:

    Trzymam kciuki! Powodzenia 🙂

  3. Antoni pisze:

    PANIE BOGDANIE POWODZENIA!!! ŻYCZYMY WYGRANEJ!!! Tęsknimy za stabilizacją w Gminie, poważnymi rządami, a nie robieniem show i kpin z mieszkańców.