Drugie spotkanie w bibliotece

Chłodne i deszczowe jesienne wieczory, wbrew pozorom, nie muszą należeć do nieprzyjemnych. Obecna aura jest idealna na spędzanie czasu przy gorącej herbacie i… książce. Dodatkowo polecane przez kolejnych gości szkolnej telewizji LOWier TV i Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieruszowie lektury, z pewnością niejednego widza „rozgrzeją” afrykańskim upałem i gwarantowanym „dreszczykiem emocji”.

Zachęcamy do obejrzenia drugiego odcinka LOWier TV z cyklu: „Spotkajmy się w bibliotece”! O swoich ulubionych książkach tym razem opowiadają: Bogusław Kurzyński- Dyrektor Wieruszowskiego Domu Kultury i Laura Michalak- tegoroczna absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Wieruszowie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Drugie spotkanie w bibliotece

1. grajek pisze:

a tego w tym bialym sweterku nie bylo ? bialy ten sweterek to był kiedys ale on uparcie wnim chodzi widioocznie lubi 🙂 😉

2. Zen pisze:

Biały sweterek to teraz ma wszystko gdzieś… Zobaczymy tylko jak długo ten pojedynczy statek popłynie i dokąd.

• pacynka pisze:

A jak ma płynąć i gdzie ?No nie róbcie jaj .pacynka dba o swoje interesy .Cos slychać ma sie na rzeczy że mogą byc niedługo nie złe chece . !! Ano rozdawalo się to podliczą . !!

3. Zen pisze:

Wybór który zapadł chyba nie jest dobry, jak można na tak odpowiedzialne stanowisko wstawić
    osobę, ktora nigdy nie pracowała w urzędzie, takie rzeczy to tylko w Wieruszowie. No ale jaki pan taki kram! . Urząd specjaliści, proszę ludzi nie rozśmieszać, zwłaszcza waldziu. Kpiny, ludzie dookoła się śmieją. A progres to obligacje i rosnący dług. Przy pozyskiwaniu zaledwie kilku mln. Jak dla mnie śmiech i wstyd. Struktury straży, chyba w Wyszanowie, o pozyskanie środków się starać a nie pajacowac.

• xawerry pisze:

Dobry wybór, ten sam poziom. ok bedzie. pytal tyle osob i żadna nie chciała. lo jakie to biedaczysko nikt nie chce byc wice. Im sie wydaje że teatr stworzyli.grać bedą. ludziska teatr przyjechał hihi

4. Olaf pisze:

Słaby otoczy się słabymi , bo mocni mogą mu zagrażać, zresztą wszyscy mocniejsi uciekają