Dwa medale Mistrzostw Polski dla zawodników Husarii Wieruszów

W sobotę – 17.11.2018 r. w Solcu Kujawskim odbyły się XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW do lat 18 Karate Shinkyokushin PFKK, których organizatorem był Klub Karate Kyokushin w Solcu Kujawskim.

W turnieju wzięło udział blisko 200 zawodników i zawodniczek, zmagających się w konkurencji kata (prezentacja technik w określonym układzie) i kumite (walki).
Klub Sportowy HUSARIA Wieruszów wystawił swoją 3-osobowa reprezentację:
– Marta Gabas – Kumite Dziewcząt 15-16 lat -65kg.
– Kacper Jaremko – Kumite Chłopców 11-12 lat -37kg.
– Wiktor Pisula – Kumite Chłopców 11-12 lat +50kg.

Kacper, pomimo ładnej walki – musiał uznać wyższość przeciwnika.
Marta – po zaciętych pojedynkach wywalczyła BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI w swojej kategorii.
Najcięższą przeprawę miał Wiktor. Trzy walki wygrał gromiąc swoich przeciwników techniką mawashi geri gedan (kopniecie na udo). W czwartej, finałowej walce po dogrywce – wygrał, zdobywając tytuł Mistrza Polski Juniorów!
Sędzią z KS HUSARII był sensei Piotr Makowski, natomiast sekundantem naszych wojowników był – senpai Rafał Sławski.

Serdecznie GRATULUJEMY Wam rewelacyjnej formy i mocnych walk – jesteśmy z Was dumni 🙂
Składamy serdeczne podziękowania dla sponsora klubu i rodziców naszych zawodników.

Zrealizowano ze środków Miasta i Gminy Wieruszów w ramach projektu: „CHĘĆ WYGRANEJ NIC NIE ZNACZY BEZ CHĘCI DO PRZYGOTOWANIA”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.