Tragiczny weekend – 2 wypadki 3 ofiary

To nie był bezpieczny weekend. Na kępińskich drogach doszło do dwóch wypadków drogowych w których zginęły 3 osoby.

 

W piątek 23 listopada około 17:20 na drodze powiatowej Trzcinica -Wielki Buczek, kierujący Fordem Mondeo 25-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego, z nieustalonej przyczyny zjechał na prawe pobocze a następnie na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący Renault Megane. W wyniku tego zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca Forda. Kierujący Renault Megane, także mieszkaniec naszego powiatu został przetransportowany do szpitala.

W sobotę około godziny 17:40 wpłynęło kolejne zgłoszenie o wypadku, tym razem na drodze krajowej S8 między miejscowością Bralin a Syców. Kierujący 47- letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego, jadąc Fordem Galaxy w kierunku Wrocławia, jechał drogą krajową S8 pod prąd. Po przejechaniu kilku kilometrów, zderzył się on czołowo z pojazdem marki Alfa Romeo, którym w kierunku Warszawy prawidłowo poruszał się 45-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. Obaj kierowcy ponieśli śmierć na miejscu.

Policja apeluje o rozsądek i wyobraźnię. Na drodze należy pamiętać o dostosowaniu prędkości do warunków jazdy oraz o stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego.

www.kepno.policja.gov.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Kępiński. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.