Uroczyste wręczenie zaświadczeń o wyborze nowo wybranym Radnym

5 listopada 2018 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Kępnie o godzinie 16.00  na sali sesyjnej odbyło się wręczenie zaświadczeń o wyborze nowo wybranym Radnym.

 

Z rąk przewodniczącej Miejskiej Komisji Wyborczej Pani Iwony Staszak radni, którzy z sukcesem ubiegali się o miejsca w Radzie Miejskiej odebrali zaświadczenia/ dokumenty potwierdzające wybór mieszkańców. Pani przewodnicząca wręczyła również zaświadczenie obecnemu Burmistrzowi Panu Piotrowi Psikusowi potwierdzające, iż po raz kolejny został wybrany Burmistrzem Miasta i Gminy Kępno.

W Radzie Miejskiej w Kępnie zasiądzie po raz pierwszy 8 osób, cała rada liczy 21 osób. Trwa jeszcze procedura wygaszenia mandatu na radnego Pana Piotra Psikusa z racji ponownego objęcia funkcji Burmistrza. Jego miejsce w radzie zajmie Pani Irena Sadek.

W Radzie miejskiej w Kępnie zasiądą: Maciej Baciński, Piotr Baraniak, Jan Blabuś, Bernadeta Hełka, Paweł Jański, Sylwester Lewek, Alicja Młot, Grzegorz Mikołowski, Adam Poziemski, Danuta Pastok, Eugeniusz Przybył, Mirosław Różewski, Irena Sadek, Tomasz Solecki, Andrzej Stachowiak, Szymon Szczęsny, Wiesław Wencel, Adam Tęsiorowski, Marcin Tyc,Wiesław Walas, Anna Wojtaszek.

Nowym radnym Pani Staszak złożyła gratulacje i życzenia, aby stworzyli Radę Miejską, która będzie odpowiadała na potrzeby mieszkańców i dbała o rozwój miasta i gminy. Dodała, by radni w swojej pracy kierowali się dążeniem do szukania kompromisów i zawsze mieli na uwadze dobro mieszkańców. Panu Burmistrzowi przewodnicząca komisji miejskiej życzyła dalszej owocnej pracy. Życzenia i gratulacje wybranym w wyborach radnym RM złożył również Burmistrz Piotr Psikus.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.