Dobroć w zasięgu ręki

Młodzież Liceum Ogólnokształcącego w Wieruszowie przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Jest to znane nam doskonale, wspaniałe przedsięwzięcie, którego w tym roku podjęli się m.in.wolontariusze naszej szkoły.

Chętni uczniowie, zanim zostali wdrożeni do akcji, wzięli udział w niezbędnym przeszkoleniu. Po nim odwiedzili rodziny z powiatu wieruszowskiego, co było czasochłonnne, ale i konieczne do stworzenia bazy danych o potrzebujących z terenu powiatu wieruszowskiego.

Spośród podanych w bazie rodzin nasza szkoła zadeklarowała swą pomoc rodzinom o kodzie: LDZ-2800-595830 i LDZ-2800-591512. Przy współpracy ze sponsorami i rodzicami uczniów postaramy się jak najlepiej pomóc wybranym przez nas potrzebującym. Ze strony osób nas wspierających liczymy na otwarte serce, zrozumienie i pomoc w przebiegu całej akcji.

Instytucje i osoby indywidualne również zachęcamy do włączenia się w tworzenie paczek. Stwórzmy w powiecie wieruszowskim wspaniały klimat dobroci.

Maria Jakubczyk
Opiekun szkolnego wolontariatu
i Samorządu Uczniowskiego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Wieruszowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments