Świąteczne ozdoby choinkowe

7 grudnia w Bibliotece w Mroczeniu odbyły się warsztaty pn. „Świąteczne ozdoby choinkowe”, w których uczestniczyli uczniowie klas IV ze Szkoły Podstawowej w Mroczeniu. Zajęcia prowadziła Pani Iwona Kałuża, która szczegółowo objaśniała etapy wykonania ozdób oraz udzieliła praktycznych porad ułatwiających tworzenie dekoracji.

Zaprezentowała również własnoręcznie wykonane wyroby artystyczne, przedstawiające motywy świąteczne oraz inne ciekawe ozdoby. Uczestnicy spotkania poznali oryginalne sposoby tworzenia świątecznych prac z wykorzystaniem dostępnych materiałów i narzędzi plastycznych. Każdy z uczestników miał okazję spróbować swoich umiejętności w tworzeniu świątecznej gwiazdy. Wszyscy z dużą wytrwałością i zaangażowaniem, ale także z pasją pracowali nad swoimi dziełami.

Podczas zajęć powstały niepowtarzalne i własnoręcznie wykonane dekoracje świąteczne. Wspólne tworzenie świątecznych prac dostarczyło nie tylko mnóstwa niezapomnianych wrażeń, pozwoliło również przeżywać radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Kolejne warsztaty odbędą się już 12 grudnia w Filii bibliotecznej w Słupi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mroczeń. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.