XIX Konkurs „Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego”

Komisja Konkursowa XIX Konkursu „Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego” nagrodziła i wyróżniła prace następujących uczniów.

 

 

I Kategoria wiekowa- uczniowie klas I-III
Nagrody otrzymują:
1. Mariia Zadoienko  kl.I SP. Wyszanów
2. Oliwia Konieczyńska kl.I SP. Wyszanów
3. Maksymilian Tomaszczyk kl.II SP. Parcice

Wyróżnienia otrzymują:
1. Lena Matynia kl.I SP. Lututów
2. Sarah Abbas kl.II SP. Wieruszów
3. Franciszek Rybski kl. II SP. Wyszanów
4. Karolina Kozak kl.II SP. Parcice
5. Marek Pilarski kl.III SP. Wyszanów
6. Bartosz Semba kl. III SP. Pieczyska
7. Katarzyna Piątek kl.II SP.Parcice

II Kategoria wiekowa – uczniowie klas IV-VII
Nagrody otrzymują:
1.Zuazanna Kowalczyk Kl.VI SP.Galewice
2.Marysia Mielczarek   kl.V  SP.Galewice
3. Lena Janus kl.lV .P.nr 1 w Wieruszowie

Wyróżnienia otrzymują:
1. Aleksandra Kucia kl.VII SP. Czastary
2. Martyna Kaleta kl.IV SP. Galewice
3. Julia Piecuch kl.V SP. Galewice
4. Maja Winkowska kl.VI SP. Galewice
5. Patrycja Błasiak kl.IV SP. nr 1 Wieruszów
6. Natalia Kłobut kl.VI SP. Galewice

III Kategoria wiekowa- Gimnazja
Nagrody otrzymują:
1. Delfina Kozłowska kl.III Gimnazjum Galewice
2. Oliwia Pruchnicka kl.III Gimnazjum nr 2 w Wieruszowie
3. Maria Mielcarek   kl.III  Gimnazjum nr2 w Wieruszowie
4. Magdalena Cichecka kl .VII SP.nr 2 w Wieruszowie

Wyróżnienia otrzymują:
1. Natalia Filipiak kl.III Gimnazjum w Czastarach
2. Jakub Krawczyk kl.VIII a SP. nr w Wieruszowie
3. Roch Synowiec kl.VIII SP. nr 2w Wieruszowie

IV Kategoria wiekowa- Otwarta
Nagrody otrzymują:
1. Kinga Okoń kl.II TAK Zespół Szkół Rolniczych w Lututowie
2. Emilia Kubacka kl. I TAK Zespół Szkół Rolniczych w Lututowie

Wyróżnienia otrzymują:
1. Dominika Leszczyńska kl. I TAK Zespół Szkół Rolniczych w Lututowie
2. Oskar Świdurski kL.II L.O. Wieluń
3. Kątowska Ewa

V Kategoria Specjalna:
Nagrody otrzymują:
1. Olgierd Wilczyński Publiczne Gimnazjum w Sokolnikach
2. Anna Dobrogoszcz Publiczne Gimnazjum w Sokolnikach
3. Patryk Rejman Publiczne Gimnazjum w Sokolnikach
4. Dominika Mielniczek
5. Marita lewandowska
6. Karol Lewandowski

Wyróżnienia otrzymują:
1. Damian Biczysko Zespół Szkół w Tyblach
2. Marlena Perdek Publiczne Gimnazjum w Sokolnikach
3. Jakub Caliński Zespół Szkół w Tyblach

VI Fotografia
Nagrody otrzymują:
1. Maja Gaj kl.II SP. nr 1 w Wieruszowie
2. Martyna Mikołajczyk kl.IV SP. Lututów
3. Maria Połomska kl.III Gimnazjum nr 3 w Wieruszowie
4. Filip Strzała kl. IV SP. Lututów

Wyróżnienia otrzymują
1. Amelia Moga kl.VII SP. Galewice
2. Michał Pietrzak kl.I L.O. w Wieruszowie
3. Julia Kubiś kl.I L.O. w Wieruszowie
4. Marta Pilarska Wieruszów

Nagrody dodatkowe
1. Magdalena Gruchot Kl. I S.P Lututów
2. Kamila Buchajczyk Przedszkole, Walichnowy
3. Bartek Wójciak Kl.II S.P Lututów
4. Julia Wysota Kl. I S P Węglewice
5. Patrycja Semba Wieruszów
6. Joanna Kowalczyk Wieruszów

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za udział w XIX edycji Konkursu „Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego”.

Uroczyste podsumowanie połączone z wystawą prac i wręczeniem nagród odbędzie się w dniu 13.12-2018 (czwartek) godz. 12.30 w sali OSP w Galewicach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Galewice. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.