Niech żyje bal…

Jak co roku w Noc Sylwestrową odbył się w Trzcinicy Bal Rady Rodziców miejscowego Zespołu Szkół. Stało się to już lokalna tradycja, że w tą szczególną noc przy dobrej zabawie odbywa się loteria fantowa na rzecz społeczności szkolnej.

Zebrane środki w całości przeznaczone zostaną na organizowanie spotkań z ciekawymi ludźmi, dni dziecka, szkolne imprezy okolicznościowe, wsparcie dzieci z rodzin najuboższych, dofinansowanie wyjazdów szkolnych czy tez różne prace na terenie szkoły. To niesamowita inicjatywa która rokrocznie jednoczy społeczność lokalną, angażuje rodziców, nauczycieli, dzieci, miejscową straż pożarna i oczywiście władze Gminy. Wszystko dzieje się charytatywnie i z dobroci serca.

Mimo tego, że już od Sylwestra minęło trochę czasu nadszedł czas podziękować.

W imieniu Rady Rodziców Zespołu Szkół w Trzcinicy pragniemy z serca wszystkim uczestnikom i ofiarodawcą podziękować, w szczególności wszystkim Rodzicom naszych uczniów, Nauczycielom z Panią Dyrektor na czele, Panu wójtowi Gminy Trzcinica, Strażakom oraz ogromnej rzeszy fundatorów, których z powodu ogromnej liczby nie jesteśmy wstanie wymienić, jednak o każdym z nich z wdzięcznością pamiętamy.
Wszystkim Życzymy Szczęśliwego Nowego Roku !!!!

Bogumiła Konieczny
Przewodnicząca Rady Rodziców
Mówią jedno zdjęcie za 1000 słów
Ten wpis został opublikowany w kategorii Trzcinica. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.