Pożar zakładu meblowego w Wieruszowie – są utrudnienia w ruchu drogowym

Wieruszowscy policjanci wyłączyli z ruchu drogowego odcinek ulicy Teklinowskiej w Wieruszowie, gdzie doszło do pożaru zakładu meblowego.

 

 

Do pożaru jednego z zakładów produkcji mebli w Wieruszowie przy ulicy Teklinowskiej doszło 2 stycznia 2019 roku około godziny 5:30. Jak się okazało ogień objął budynek w którym z wstępnych ustaleń składowane były m.in. materiały do produkcji mebli. Prawdopodobnie na miejscu nie ma osób poszkodowanych. Do chwili obecnej nie znane są przyczyny pożaru oraz straty powstałe w związku z tym zdarzeniem.

Przez cały czas trwa akcja gaśnicza. Z uwagi na duże zadymienie odwołano zajęcia w pobliskiej Szkole Podstawowej nr 2 w Wieruszowie. Policjanci wyłączyli z ruchu drogowego ulicę Teklinowską, przy której mieści się zakład na odcinku od ulicy Spółdzielczej do Ostrzeszowskiej i jednocześnie kierują na objazd ulicą Mirkowską – drogą wojewódzką nr 450 relacji Kalisz – Opatów.

KPP

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów-Podzamcze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Pożar zakładu meblowego w Wieruszowie – są utrudnienia w ruchu drogowym

  1. erbefiol pisze:

    u konkuręcji już kilka arty. o pożarze w swoim żywiole chyba są , jak mozna żywić się tym ludzkim nieszczesciem ? a do roboty ! sylwester na rynklu , co to bylo wogóle po co sa wydawane nasze pieniadze na tego typu zabawy , wstyd tego dyrektora nie stac na coś lepszego , bo jesli robi,c chłam to lepiej nie robic nic i kasa zostanie w budzecie

  2. mieszkaniec pisze:

    brawo dla ogniomistrza dowodzacego, podziekowania chlopaki