Spotkanie choinkowe dla najmłodszych

6 stycznia 2019 roku w Domu Ludowym w Chojęcinie-Parcelach odbyło się noworoczne spotkanie choinkowe dla najmłodszych mieszańców trzech sołectw: Chojęcina-Parcele, Chojęcina oraz Działoszy.

 

Ogromną niespodzianką okazała się wizyta Świętego Mikołaja, który jak się okazało nie zdążył jeszcze wrócić na biegun północny i z okazji Święta Trzech Króli postanowił odwiedzić po raz kolejny wszystkie grzeczne dzieci. Jednak zanim nasz gość pojawił się w Chojęcinie-Parcelach jego troje pomocników: Pani Choinka, Renifer Rudolf oraz wesoły Elf przygotowały dzieci na wizytę. Wspólnie wyklejono kolorowy, papierowy łańcuch, którym następnie udekorowano choinki w sali Domu Ludowego oraz pilnie uczono się wierszyka powitalnego dla Mikołaja.

Po kilku chwilach oczekiwania pojawił się najważniejszy gość niedzielnego spotkania – Święty Mikołaj. Na twarzach wszystkich dzieci biorących udział w spotkaniu pojawiła się nieukrywana radość. Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami rozdał wszystkim dzieciom prezenty, znalazł chwilę na rozmowę z maluchami oraz chętnie pozował do zdjęć. Po wizycie Mikołaja nadszedł czas na szereg zabaw i atrakcji dla najmłodszych.

Wśród gości zaproszonych na niedzielną uroczystość znalazł się wójt gminy Bralin Piotr Hołoś, który zabierając głos życzył wszystkim dzieciom wspaniałej zabawy oraz udanych, ale przede wszystkim bezpiecznych ferii zimowych. Na szczególną uwagę zasługuje również zaangażowanie w organizację spotkania sołtysów: Małgorzaty Wrzalskiej, Agnieszki Hełmińskiej, Stanisława Niechciała oraz Jerzego Wiśnego a także mieszkańców. Wspaniale zorganizowana zabawa oraz pięknie wystrojona sala Domu Ludowego w Chojęcinie-Parcelach to zasługa Pań: Emilii Blabuś, Eweliny Krawczyk oraz Beaty Standziak. Z kolei dzięki hojności gminy Bralin i zaangażowaniu wójta oraz sponsorów dzieci otrzymały wspaniałe paczki wypełnione słodkościami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Chojęcin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.