Andżelika Możdżanowska numerem dwa w Wielkopolsce w wyborach do PE

Prawo i Sprawiedliwość w dniu wczorajszym tj. 19.02.2019 r. przedstawiło kandydatów w tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego na pierwszych i drugich pozycjach w okręgach wyborczych w całym kraju.

 

W okręgu wyborczym nr 6 – Łódź- numerem jeden został Witold Waszczykowski, na drugim miejscu znalazła się Joanna Kopcińska.

Natomiast w okręgu nr 7 – Wielkopolska – jedynkę przyznano prof. Zdzisławowi Krasnodębskiemu, dwójkę zaś wiceminister Andżelice Możdżanowskiej.

Pani Andżelika Możdżanowska w ostatnim okresie czasu wiele zyskała na swej popularności, pracując na stanowisku sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Pełnomocnika Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jej zaangażowanie i bezpośrednie konsultacje z przedstawicielami małych i  średnich przedsiębiorstw w celu ich rozwoju i innowacji tego sektora gospodarki, daje jej dodatkowe atuty. Nie bez znaczenia jest także ostatnie działanie polegające na wprowadzeniu uregulowań prawnych dla Kół Gospodyń Wiejskich. Wprowadzenie tej ustawy w  życie okazuje się bardzo pożądaną  inicjatywą  a społeczny odzew przerósł chyba wszelkie oczekiwania.

Czy to wszystko da sukces wyborczy sympatycznej Pani Mister? Zobaczymy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Kępiński, Wielkopolska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Benek
2 lat temu

Gdy się dołoży wiele zabiegów aby powstała obwodnica to trzeba stwierdzić że nie było i chyba nie będzie takiego przedstawiciela w parlamencie, który tyle zabiegów z efektami wykonał dla lokalnej społeczności.

wyborca
2 lat temu

Gratulacje pani minister!!