Bal przebierańców w przedszkolu

W minioną środę (06.02) jak co roku w Publicznym Przedszkolu Nr 1 odbył się „Bal przebierańców”. W tym dniu przenieśliśmy się do „Wielkiej Krainy Bajek”.

 

Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać m.in.: księżniczki, biedronki, policjantów, strażaków… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali balowej wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawie. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wszystkim paniom na spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal już za rok.

Publiczne Przedszkole Samorządowe Nr 1

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.